netto brutto
UNV TriGuard

UNV TriGuard

ZAPOBIEGANIE - NIE TYLKO NAGRYWANIE

Użytkownicy monitoringów wizyjnych wraz z intensywnym rozwojem technologii mają coraz wyższe oczekiwania wobec urządzeń i systemów dozoru wideo. Działanie systemu ma być dostosowane do specyfiki użytkowników, dostarczać informacji i reagować w sposób dopasowany do konkretnego przypadku.

Oczekujemy, że nie będziemy otrzymywać alarmów z systemu, gdy przy płocie przejdzie sarna, że system monitoringu nie tylko nagra intruza ale także go odstraszy, zniechęci do dalszych działań na naszej posesji.

W związku z tymi oczekiwaniami przyjrzyjmy się propozycji firmy UNIVIEW, która oferuje całą gamę kamer z serii TriGuard. Kluczowe w tych produktach jest połączenie 3 (stąd TriGuard) technologii.

SMART INTRUSION PREVENTION (SIP) czyli inteligentne przeciwdziałanie wtargnięciom. Kamery wyposażone zostały w algorytmy pozwalające rozróżnić samochody, ludzi od innych poruszających się obiektów np. zwierząt, gałęzi. Po pierwsze pomaga to zdecydowanie zmniejszyć liczbę fałszywych alarmów, po drugie pozwala wyzwolić działanie drugiej technologii.

ACTIVE DETERRENCE czyli aktywne odstraszanie. Gdy kamera wykryje intruza, konkretnie człowieka, może włączyć białe światło i wyemitować nagrany sygnał dźwiękowy lub komunikat. Ma to na celu zdezorientować intruza i odstraszyć go. Producent umożliwia różne sposoby konfiguracji włączania oświetlenia widzialnego i komunikatów głosowych.

COLORHUNTER - technologia umożliwiająca nagranie dobrej jakości kolorowego obrazu w nocy, w słabych warunkach oświetlenia otoczenia. Wykorzystuje ona 2 rodzaje LEDów w jakie wyposażone są kamery, mamy źródło promieniowania IR i drugie, ciepłego światła widzialnego. Kamera wykorzystuje kombinację obu rodzajów oświetlenia sceny aby finalnie dostarczyć optymalny obraz w pełnym kolorze.

Scenariusze odstraszania

W serii TriGuard znajdziemy kamery typu bullet i kopułki w rozdzielczościach 4, 5 i 8 Mpix, dodatkowo mamy małe zewnętrzne kamery obrotowe z 4-krotnym powiększeniem. Wszystkie wyposażone są dwukierunkowe audio, czyli nie tylko możemy emitować “odstraszający” komunikat czy mówić do intruza, możemy także słuchać co się dzieje. Kamery serii TriGuard sprawdzą się na posesjach, parkingach, strefach zakazu parkowania lub wyłączonych z ruchu, placach budów itp.

Aktywne filtry

Marka: Uniview

IPC2128SB-ADF28KMC-I0 - OPEN BOX

Recenzje: 0
Kamera IP 8MP, 2.8mm, Ultra 265, 30M Smart IR, WDR, mikrofon, głośnik, IP67, funkcja aktywnego odstraszana "Active Deterrence"Karta katalogowa        
Cena 677,36 zł 550,70 zł netto 677,36 zł brutto
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Marka: Uniview

IPC672LR-AX4DUPKC

Recenzje: 0
Kamera IP PTZ, 2MP, 2.8~12mm, 50M IR, WDR, mikrofon, głośnik, IP66, funkcja aktywnego odstraszana "Active Deterrence", technologia "LightHunter"Karta katalogowa
Cena 2 096,19 zł 1 704,22 zł netto 2 096,19 zł brutto
Więcej
Na zamówienie

Marka: Uniview

IPC675LFW-AX4DUPKC-VG

Recenzje: 0
Kamera IP mini PTZ, 5MP, 2.8~12mm", 50M Smart IR, WDR, mikrofon, głośnik, IP66, funkcja aktywnego odstraszana "Active Deterrence", technologia "LightHunter", pakiet inteligentnej ochronyKarta katalogowa     
Cena 893,16 zł 726,15 zł netto 893,16 zł brutto
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku