netto brutto

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 95,00 zł - 63 091,00 zł

  • Banner

Kamery
Kamery do monitoringu -  wewnętrzne/zewnętrze, skuteczny monitoring

Kamery

Kamery IP to urządzenia rejestrujące obraz i umożliwiające jego podgląd w czasie rzeczywistym. Kamery ip do transmisji używają przewodu sieciowego i działają na podobnej zasadzie jak komputer, telefon wpięty do sieci komputerowej z tą różnicą, że głównym ich zadaniem jest transmisja obrazu.

Często są nazywane jako kamery do monitoringu. Kamera IP świetnie sprawdzi się w sytuacji gdy szukamy elastycznego medium do monitorowania domy czy firmy.

Wystarczy podłączyć ją do Twojej sieci w domu / firmie , aby mieć na niej podgląd, gdy jesteśmy na wakacjach lub potrzebujemy sprawnego nadzoru.

Kamera IP także odstrasza. Jeśli zainstalować ją w widocznym miejscu – wielu potencjalnych włamywaczy rezygnuje z zamiaru kradzieży w obawie o zarejestrowanie ich wizerunku i poczynań. Nowoczesne kamery korzystają też ze specjalnej analityki obrazu i zachowań osób rejestrowanych. Takie kamery ip potrafią w określonych sytuacjach aktywnie, automatycznie odstraszyć intruza sygnalizacją dźwiękiem, głosem czy optycznym sygnałem. Dodatkowo powiadomią użytkownika o zaistniałym zagrożeniu. 

Warto wiedzieć, że wyróżniamy kamery IP zewnętrzne oraz wewnętrzne. Te pierwsze lepiej sprawdzą się podczas nagrywania obrazu na zewnątrz. Takie modele powinny być przede wszystkim szczelne – odporne na kontakt z wodą np. podczas deszczu, zmiany temperatur itd. Kamery IP wewnętrzne zaś powinny być niewielkie i dyskretne. Szczególnie gdy zależy nam na dyskrecji i chcemy rejestrować obraz w mieszkaniu lub firmie.

Pamiętaj aby poinformować o nagrywaniu obrazu w miejscach powszechnie dostępnych. 

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku