Sigma Casa czujnik ruchu (PIR)

SA-7118

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

28 € brutto

Sigma Motion, czyli po prostu czujnik ruchu, to proste urządzenie, które wykrywa ruch.

Więcej szczegółów

Czujnik ruchu to urządzenie wykrywające ruch. Urządzenie o zwartej budowie dzięki, któremu będziemy na bieżąco wiedzieć czy ktoś przebywa w pomieszczeniu.

Czujnik ruchu montujemy wszędzie tam, gdzie chcielibyśmy posiadać informację o tym, że ktoś przebywa w pomieszczeniu lub właśnie do niego wszedł/wyszedł. Urządzenie pozwoli ochronić nasz dom, ostrzeże nas przed niechcianymi ruchami oraz poinformuje np. o której dziecko wróciło lub wyszło z domu.

Z montażem poradzi sobie każdy gdyż sprowadza się on jedynie do przyklejenia czujnika w wybranym przez nas miejscu i skierowaniu go w interesujący nas obszar.

Czujnik ruchu może pochwalić się sporym zasięgiem bo aż do 8m, a kąt widzenia to aż 120 stopni!

Co więcej poza standardową funkcją, jaką jest wykrywanie ruchu i otrzymywanie powiadomienia, jak wszystkie pozostałe urządzenia Sigma Casa, czujnik ruchu możemy sparować z innym komponentem.

Przykładowo jeśli czujka wykryje ruch w pomieszczeniu ma załączyć się światło. Ciekawą i przydatną funkcją jest możliwość monitorowania za pomocą aplikacji natężenia ruchu w poszczególnych porach dnia - rozwiązaniem mogą zainteresować się właściciele sklepów. A dzięki ustawieniu konkretnej godziny "czuwania" możemy wywołać alarm, za pomocą czujki dymu, kiedy ktoś wejdzie do domu pod naszą nieobecność.

Istotną zaletą są właśnie powiadomienia przesyłane w czasie rzeczywistym. Chyba każdy rodzic doceni możliwość otrzymania informacji o powrocie dziecka do domu lub o jego wyjściu.

Do prawidłowej pracy urządzenia konieczna jest centrala. Urządzenie wyposażone jest w baterię, która wystarcza na ok.1 rok pracy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sigma Casa czujnik ruchu (PIR)

Sigma Casa czujnik ruchu (PIR)

Sigma Motion, czyli po prostu czujnik ruchu, to proste urządzenie, które wykrywa ruch.