Sigma Casa czujnik wstrząsu

SA-7155

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

12 € brutto

Sigma Shock czyli czujniku wstrząsu, który wykrywa najmniejsze drgania.

Więcej szczegółów

Sigma Shock czyli czujniku wstrząsu to niewielkie urządzenie, które pozwoli nam zabezpieczyć nasz dom przed niechcianymi gośćmi.

Sigma Shock można dyskretnie przymocować za pomocą taśmy wszędzie tam, gdzie chcemy poprawić bezpieczeństwo np. na drzwiach, oknach, bramach garażowych, szufladach, sejfach. Nie tylko zabezpieczy nasz dom przed potencjalnym złodziejem, gdy ten będzie próbował dostać się do środka przez okno, drzwi, bramę ale również pozwoli nam np. kontrolować szufladę w której przechowujemy ważne dokumenty czy cenne przedmioty. Posiada diodę LED sygnalizującą stan urządzenia.

Czujnik Sigma Shock powiadamia nas poprzez aplikację zainstalowaną na telefonie o wykryciu drgań, tak abyśmy mogli podjąć odpowiednie środki reagowania.

Urządzenie jest bardzo przydatnym elementem, gdyż tak naprawdę możemy zamontować je wszędzie, począwszy od domu po altankę z narzędziami na ogrodzie. Koniec z kradzieżami i szkodami wywołanymi przez włamanie.

Wykorzystując inne elementy systemu Sigma Casa możemy ustawić scenariusze aby po wykryciu drgań odstraszyć włamywacza. Ciekawym rozwiązaniem jest powiązanie czujnika wstrząsu ze sprytną żarówką, która włączy światło lub powiązanie z czujnikiem dymu, który włączy syrenę.

Do prawidłowej pracy czujnika konieczna jest centrala. Urządzenie jest wyposażone w baterię, która wystarcza na ok. 6 miesięcy pracy.