Sigma Casa sprytna żarówka LED

SA-7117

Nowy produkt

21 € brutto

Sigma Light to sprytna żarówka LED,  która połączona z centralą daj nam możliwość zdalnego sterowanie światłem. 

Więcej szczegółów

WiFiBluetooth 4.0
Zasięg25 m wewnątrz 100 m w otwartej przestrzenii
Barwa światłaciepła/zimna
Moc10W
Zasilanie100~240V
Strumień świetlny800lm - barwa zimna/ 720lm- barwa ciepła
Średni czas życia15000 godzin
Waga205g
Wymiary68x68x127 [mm]
Wspierany systemiOS 8.0 bądź nowszy, Android 4.3 bądź nowszy
CertyfikatCE
PracaSmart Light musi być połączony z centralą SIGMA

Sprytna żarówka to inteligentna żarówka, która połączona z centralą pozwala na zdalne sterowanie światłem według naszych potrzeb. 

Z pozoru zwykła żarówka nie różniąca się niczym od standardowej żarówki dostępnej niemal w każdym sklepie, skrywa w sobie coś więcej. Dzięki łączności z centralą oraz wbudowaną elektroniką możemy zdalnie sterować żarówką. Poza klasyczną funkcją on/off mamy także do dyspozycji dimmer czyli po prostu ściemniacz, dzięki któremu w sposób płynny możemy regulować moc świecenia.

Dodatkowo z poziomu komórki możemy ustawić harmonogram, kiedy żarówka ma się włączyć, a kiedy wyłączyć - co pozwala symulować obecność osób w domu, jeśli nikogo nie ma w nim przez dłuższy czas.

Żarówkę możemy również zintegrować z pozostałymi elementami marki SIGMA CASA np. włączy się światło, gdy zostanie wykryty ruch w pomieszczeniu, włączy się światło gdy zostaną otwarte drzwi. itd.

Urządzenie to rozwiązanie EKO, dlatego jako źródło światła wykorzystano diody LED o łącznej mocy 10W. Mimo niewielkiej mocy, żarówka świeci wystarczająco mocno, aby oświetlić pomieszczenia w domu. Do prawidłowej pracy urządzenia konieczna jest centrala. Żarówka jest dostępna w wersji: COOL WHITE (tzw. barwa światła zimna).