Sigma Casa kontaktron do okien/drzwi

SA-7115

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

21 € brutto

Sigma Casa Kontaktron to czujnik otwarcia drzwi i okien. 

Więcej szczegółów

Kontaktron czyli czujnik otwarcia drzwi/okien. Niewielkich rozmiarów urządzenie sygnalizujące nam otwarcie drzwi/okien, na których został zamontowany. Kontaktron ma ładny design i nie zajmuje dużo miejsca. Składa się z dwóch elementów, które montujemy za pomocą taśmy dwustronnej. Jeden element przyklejamy na ramę okna/drzwi, a drugi na skrzydło.

W momencie kiedy ktoś otworzy drzwi/okno, na którym został zainstalowany kontaktron, otrzymujemy w trybie natychmiastowym, powiadomienie na komórce. Urządzenie pełni tak naprawdę dwojaką funkcję. 


Pierwszą z działu security - sprawdzi się idealnie, gdy nikogo nie ma w domu, lub gdy chcemy wiedzieć kiedy ktoś wrócił do domu.


Drugą, jako wyzwalacz do innych komponentów systemu SIGMA CASA. Dla przykładu wchodząc do pomieszczenia automatycznie załączy się światło lub wyzwoli się sygnał dźwiękowy z czujki dymu, powiadamiając nas o wejściu. To tylko dwa przykłady gdyż zastosowań jest wiele i ogranicza nas tylko nasza inwencja twórcza w budowaniu zdarzeń.

Sama aplikacja pozwala nam mieć również wgląd w historię ostatnich zdarzeń. Do prawidłowej pracy kontaktronu potrzebna jest centrala. Urządzenie jest wyposażone w baterię, która wystarcza na ok 1 rok pracy.