Sigma Casa sprytna wtyczka

SA-7102

Nowy produkt

23 € brutto

Wtyczka, która umożliwi kontrolę zasilania urządzeń.

Więcej szczegółów

Sprytna wtyczka to urządzenie, które ma ogromne możliwości. Kontrola zasilania, pomiar zużycia energii czy uruchamianie urządzeń o wyznaczonej porze, to tylko niektóre możliwości tego urządzenia.

Niewielkich rozmiarów wtyczka, która za pomocą prostej aplikacji umożliwi kontrolę zasilania urządzeń. Wystarczy wpiąć urządzenie do wtyczki i gotowe, możemy korzystać z inteligentnych rozwiązań.

Za pomocą wtyczki możemy włączyć lub wyłączyć urządzenie niezależnie gdzie akurat jesteśmy, wystarczy dostęp do internetu. Sprawdza się to idealnie jeśli wychodzimy z domu np. do pracy i całą drogę zastanawiamy się czy wyłączyliśmy żelazko.
Od teraz nie trzeba zaprzątać sobie tym głowy, wystarczy sięgnąć po telefon.

Dzięki sprytnej wtyczce możemy stać się również bardziej eco, dlatego że daje nam możliwość sprawdzenia ile energii zużywa dane urządzenie. Opcja "skarbonki świnki" pozwoli też wyliczyć jaki jest miesięczny koszt związany z zużyciem energii przez dany sprzęt. Sprawdzimy w ten sposób między innymi czy urządzenia będące w tzw. stanie spoczynku, nie generują zbyt wysokich kosztów.


Istotną funkcją jest możliwość integracji z pozostałymi komponentami systemu, dzięki czemu możemy tworzyć ciekawe scenariusze, zgodnie z naszymi preferencjami. Tutaj wybór już zależy od nas, co ma się dziać, a ogranicza nas jedynie nasza pomysłowość.


Urządzenie niewielkich gabarytów a potrafiące tak wiele!

Sprytna wtyczka musi być połączony z centralką, połączenie odbywa się za pośrednictwem Bluetooth 4.0, zasięg wewnątrz budynku to 25 m, w wolnej przestrzeni aż 100 m!