Sigma Casa czujnik pogodowy wersja rozszerz.

SA-71011E

Nowy produkt

Aktualnie brak w magazynie

22 € brutto

Sigma Casa czujnik pogody pozwala monitorować temperaturę, wilgotność i ciśnienie powietrza.

Więcej szczegółów

Sigma Casa czujnik pogody - to niewielkich rozmiarów, wolno stojąca stacja pogodowa. Dzięki niej przez 24h możemy monitorować podstawowe parametry takie jak: ciśnienie, temperatura, wilgotność.

Instalacja Sigma Casa czujnika pogody  sprowadza się do postawienia urządzenia w dowolnym miejscu w domu, po wcześniejszym sparowaniu z centralką. Po sparowaniu z centralą, dostajemy możliwość sprawdzenia wilgotności powietrza np. umieszczając stację pogody w szafie, na strychu czy w spiżarni. Możemy kontrolować parametry w pokoju dziecka, aby utrzymać w nim optymalne warunki, tym samym zmniejszając ryzyko zachorowań. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które są wrażliwe na zmiany pogody. Możliwość monitorowania podstawowych parametrów, pozwoli nam dostosować warunki, w jakich chcemy przebywać.

Naszym zdaniem najlepszym rozwiązaniem wydaje się połączenie czujnika pogody ze sprytną wtyczką (która również jest do kupienia w naszym sklepie). W momencie kiedy wilgotność w pomieszczeniu spadnie, czujka wysyła sygnał do wtyczki, aby uruchomić nawilżacz, kiedy temperatura za bardzo wzrośnie, może uruchomić się klimatyzator czy wentylator. Czujka powinna szczególnie zainteresować osoby wrażliwe na zmiany temperatury, wilgotności czy ciśnienia.

Aplikacja Sigma Casa wskazuje również prognozę pogody oraz prawdopodobieństwo wystąpienia opadów dla naszego miejsca zamieszkania, w przeciągu następnych 36 godzin, dzięki czemu łatwiej nam zaplanować najlepsze dla nas scenariusze.

Do prawidłowej pracy czujnika konieczna jest centrala. Urządzenie jest wyposażone w baterię, która wystarcza na ok. 6 miesięcy pracy.