Sigma Casa centrala

SA-7113

Nowy produkt

36 € brutto

Centrala to najważniejszy element całego systemu Sigma Casa, pozwala na bezprzewodowe połączenie wszystkich urządzeń. 

Więcej szczegółów

Najważniejszym elementem całego systemu Sigma Casa jest centrala. To dzięki niej i aplikacji w telefonie możemy bezprzewodowo połączyć wszystkie urządzenia i sprawować nad nimi kontrolę nawet gdy jesteśmy z dala od domu.

Niewielkich rozmiarów  urządzenie skrywa serce całego systemu. Komponenty systemu komunikują się z centralą za pomocą technologii Bluetooth 4.0., a dzięki połączeniu centrali z dowolną siecią WiFi dostajemy dostęp w naszym telefonie do wszystkich przypisanych elementów. Centrala wyposażona jest w złącze USB, antenę WiFi oraz podświetlany przycisk parowania, który informuje nas o stanie urządzenia. Centrala posiada wbudowany wzmacniacz sygnału w celu uzyskania szerszego zakresu dla każdego urządzenia. Przy otwartej przestrzeni skuteczność połączenia wynosi do 100 metrów. W zestawie z centralą znajduje się ładowarka USB ze złączem micro USB.

Aby połączyć urządzenia w systemie Smart Sigma wystarczy użyć przycisku parowania i aplikacji w telefonie, która wyświetli nam instrukcję. Cały proces jest bardzo prosty i trwa zaledwie chwilę.

Każde urządzenie ma przydzielony swój indywidualny kod PIN, który należy podać podczas parowania. Dzięki temu mamy pewność, że nikt inny nie będzie miał dostępu do naszego urządzenia.

Do centrali Smart Sigma mamy możliwość podłączenia szeregu elementów, które sprawdzą się w określonych miejscach czy sytuacjach. Dodatkowo mamy możliwość łączenia kilku urządzeń ze sobą tworząc bardzo ciekawe scenariusze np. Łącząc czujnik ruchu ze sprytną żarówką, po wykryciu ruchu zapali się światło, co odstraszy złodzieja. A dzięki ustawieniu konkretnej godziny "czuwania" możemy wywołać alarm, wykorzystując czujnik dymu i pożaru, kiedy ktoś wejdzie do domu pod naszą nieobecność.