netto brutto
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Obecnie brak na stanie

ND9425P

H.265 16-CH Embedded NVR 16PoE
Karta katalogowa

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

  Szkolenia

Szkolenia techniczne

  Wygodna dostawa

Kurierem lub do paczkomatu

  14 dni na zwrot

Gwarancja udanego zakupu

Opis

ND9425P

to niezależny rejestrator NVR oparty na H.265 Linux, który obsługuje dekodowanie wideo z kamer IP do 4K i lokalny wyświetlacz wideo 4K. Dzięki zaawansowanej technologii kompresji H.265 użytkownicy mogą oglądać wideo w jakości Full HD, zużywając mniej miejsca na dysku twardym niż w przypadku H.264.

NVR posiada wbudowane porty PoE 16x 802.3 at / af, aby zapewnić użytkownikom łatwą i wygodną instalację kamery IP, a także obsługuje zdalny i mobilny dostęp za pośrednictwem aplikacji VIVOCloud i iViewer dla urządzeń z systemem iOS i Android. Aplikacja VIVOCloud zapewnia natychmiastowe powiadomienia push i bezpośrednie odtwarzanie wideo po wyzwoleniu przez powiadomienie o alarmie, a także zapewnia użytkownikom elastyczny i inteligentny NVR do bezproblemowego użytkowania w małych i średnich aplikacjach nadzoru wideo.

Główne cechy:

- H.265, obsługa kamery do 8 MP

- Inteligentna kamera VIVOTEK VCA z obsługą wyszukiwania i nagrywania zdarzeń

- Obsługiwane macierze RAID 0, 1 zapobiegające utracie danych podczas nagrywania

- 802.3at/af PoE z zarządzaniem PoE

- Wyświetlanie wyjścia wideo 4K dla przejrzystego i szczegółowego monitorowania

- Nowy interfejs sieciowy dostępny dla przeglądarki bez wtyczek (Chrome)

- Aplikacja VIVOCloud i VAST 2

Wyróżnione funkcje

Nowy interfejs 

Aktywnie dostosowując się do aktualnych trendów i jednocześnie chroniąc Twoje cyberbezpieczeństwo, nowy interfejs sieciowy VIVOTEK obsługuje przeglądarki Chrome bez konieczności stosowania wtyczek internetowych. Umożliwia użytkownikom łatwe logowanie i obsługę oraz rozwiązuje problemy związane z uprawnieniami administratora systemu, zagrożeniami bezpieczeństwa, aktualizacjami przeglądarki i systemu operacyjnego. Ponadto obsługuje teraz technologię H.265, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą uzyskać wyższe i bardziej wydajne współczynniki kompresji obrazu niż poprzednie systemy H.264 przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu.

Wyszukiwanie zdarzeń VCA

Rejestrator NVR obsługuje zarządzanie alarmami i wyszukiwanie zdarzeń za pomocą technologii głębokiego uczenia się VIVOTEK do analizy wideo, Smart VCA. Użytkownik może wyszukiwać według jednego lub wielu typów zdarzeń, zdarzeń wyzwalanych odtwarzaniem, a następnie eksportować te wyniki wyszukiwania do klipów wideo.

Zarządzanie PoE

Pozwól użytkownikom szybko rozwiązywać problemy i monitorować zużycie energii, aby zapewnić lepsze działanie. W przypadku przeciążenia niektóre porty PoE wyłączają się automatycznie, dopóki moc systemu nie spadnie poniżej progu ochrony.

Szybkie wsparcie

W celu uzyskania szybkiej pomocy technicznej wystarczy, że użytkownik naciśnie tylko jeden klawisz. W ten sposób dostarczy dzienniki zespołowi pomocy technicznej i uzyska szybkie wsparcie. Klient może uzyskać także identyfikator dostępu podczas połączenia z Internetem. Utrzymując przycisk zdalnego dostępu włączony i przekazując identyfikator dostępu zespołowi pomocy technicznej, która może uzyskać zdalny dostęp do NVR klienta w celu analizy przyczyny błędów.

Mniejsze obciążenie łącza

Dzięki standardowi H.265 i technologii Smart Stream firmy VIVOTEK, VIVOTEK NVR jest w stanie nie tylko zapewnić wysokiej jakości wideo, ale także oszczędzić przepustowość sieci i pojemność nagrywania więcej niż zwykły standard H.264.

Wysoka rozdzielczość

Obsługa kamer i monitorów rozdzielczości 4K zapewnią użytkownikom wideo w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu nigdy nie przegapią ani jednego szczegółu zarówno podczas monitorowania wideo, jak i nagrywania.

Aplikacja i portal VivoCloud

Aplikacja VIVOCloud jest bardzo lekkim, mobilnym i wydajnym rozwiązaniem. Najnowsza technologia P2P sprawia, że ​​zdalny dostęp jest jeszcze wygodniejszy, po prostu wystarczy zeskanować kod QR i zainstalować aplikację. Użytkownicy mogą dzięki temu oglądać transmisje na żywo i odtwarzać nagrane klipy z intuicyjnym interfejsem w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki funkcji powiadomień użytkownicy otrzymają wiadomość ostrzegawczą bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym z systemem Android / iOS.

W zestawie otrzymujesz kamerę i zestaw oprogramowania do monitoringu:

- Aplikacja VIVOCloud – jest nowoczesnym oprogramowaniem chmurowym, dzięki któremu zdalny dostęp do kamer, rejestratorów jest bezpieczny i zarazem łatwy. Jedyne co użytkownik musi zrobić to założyć osobiste konto i dodać swoje urządzenie do systemu.

- VIVOCloud użytkownicy mogą oglądać transmisję na żywo ze swoich kamer, sterować nimi i odtwarzać nagrania, otrzymują konfigurowalne powiadomienia push

- Oprogramowanie VMS VAST 2 to łatwe w użyciu oprogramowanie do tworzenia centrów monitoringu. Oprogramowanie zarządza kamerami, rejestratorami i ich funkcjami. Pozwala tworzyć lokalne i rozproszone centra monitoringu. Umożliwia centralizację rozproszonych monitoringów. Oprogramowanie integruje funkcje rejestratorów i pozwala na tworzenie systemów hybrydowych wykorzystujących zarówno rejestratory jaki i bezpośrednio kamery ip.

Szczegóły produktu
4710469352171

Opis

Wyjścia wideo
HDMI 4K
VGA
Kompresja wideo
H.264
H.265
MJPEG
Audio
Wejście audio
Wyjście audio
Wejścia - wyjścia
1x RJ45 (nie PoE)
2x USB
Wejścia alarmowe
Wyjścia alarmowe
Ilość dysków HDD
2 HDD
SIP - obsługa analityki kamer
Wykrywanie ruchu
Ilość kanałów wideo ip
16 kanałów wideo
Zasilanie kamer PoE z NVR
NVR RAID
RAID 0
RAID 1
ONVIF
Profil S
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.