netto brutto
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

  • Banner

  • Wyprzedaż!

SNC-EM631

Wandaloodporna kamera Minidome 1080p/30 kl./s z technologią IPELA ENGINE EX™ — seria E

Karta katalogowa

Wyświetl historię cen produktu

490,77 zł
399,00 zł netto 490,77 zł brutto
Brutto Dostawa w 24-48h
Ilość
Dostępny

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

Opis

Monitoruj i chroń ludzi, mienie i inne zasoby za pomocą tej kamery sieciowej Full HD, która jest odporna na akty wandalizmu i może być używana w wielu codziennych zastosowaniach związanych z bezpieczeństwem.

Ta kompaktowa, łatwa w instalacji kamera sieciowa minikopułkowa zapewnia wyraźny, wyraźny obraz Full HD w szerokiej gamie wewnętrznych zastosowań związanych z bezpieczeństwem i monitoringiem, od biur, banków i sklepów po edukację.

Odporna na akty wandalizmu konstrukcja kamery spełnia standardy IK10, dzięki czemu kamera SNC-EM631 jest idealna do użytku w środowiskach, w których istnieje ryzyko fizycznej ingerencji.

Przetwornik Sony Exmor CMOS rejestruje ostre, wyraźne obrazy Full HD o niskim poziomie szumów, zapewniając niezawodne monitorowanie — nawet w trudnych sytuacjach przy słabym oświetleniu.

SNC-EM631 jest wyposażony w nagradzaną platformę przetwarzania IPELA ENGINE EX firmy Sony. Poprawia to jakość obrazu w różnych środowiskach, w tym w trudnych scenach przy słabym oświetleniu.

View-DR rozszerza zakres dynamiczny, znacznie poprawiając obrazowanie w scenach o wysokim kontraście i mocno podświetlonych, takich jak zalane słońcem biura lub wjazdy na parkingi. Stabilizacja obrazu sprawia, że ​​obrazy wideo są ostre i wyraźne, nawet gdy kamera jest poddawana wibracjom na słupie montażowym lub wsporniku.
Szczegóły produktu
4905524939873
4905524939873
1 Przedmiot
16 innych produktów w tej samej kategorii: