netto brutto

Marka: Uniview

IPC675LFW-AX4DUPKC-VG

(0)

Kamera IP mini PTZ, 5MP, 2.8~12mm", 50M Smart IR, WDR, mikrofon, głośnik, IP66, funkcja aktywnego odstraszana "Active Deterrence", technologia "LightHunter", pakiet inteligentnej ochronyKarta katalogowa     

Cena 2 193,09 zł 1 783,00 zł netto 2 193,09 zł brutto
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Obniżka

ND9441

H.265 16-CH Embedded NVR
Karta katalogowa

4 162,23 zł
3 531,53 zł Zniżka 15,15%
2 871,16 zł netto 3 531,53 zł brutto
Brutto Dostawa w 24-48h
Ilość
Dostępny

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

  Pomoc techniczna

Bezpłatna zdalna konfiguracja produktu

  Wygodna dostawa

Kurierem lub do paczkomatu

  14 dni na zwrot

Gwarancja udanego zakupu

Opis

Model ND9441

jest rejestratorem firmy Vivotek opartym na systemie Linux wspierający standard kompresji danych H.265. Obsługuje maksymalnie 16-kanałów / 32-kanałów kamer sieciowych. 

ND9441 obsługuje również zdalny i mobilny dostęp za pośrednictwem aplikacji VIVOCloud i iViewer dla urządzeń przenośnych z systemem iOS i Android. Aplikacja VIVOCloud zapewnia natychmiastowe powiadomienia push i funkcje bezpośredniego odtwarzania wideo po uruchomieniu przez powiadomienie o alarmie, zapewniając użytkownikom elastyczny i inteligentny NVR do bezproblemowego użytku w małych i średnich aplikacjach nadzoru wideo.

Dzięki technologii kompresji H.265 i możliwości podłączenia 4 dysków twardym o pojemności do 32 TB, ND9441 oferuje ponad 30% większą pojemność zapisu niż systemy H.264, co zapewnia użytkownikom więcej miejsca na przechowywanie nagrywań wideo. Ponadto konfiguracje RAID 0/1/5 zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo danych w rzadkich przypadkach awarii dysku twardego.

Aby uzyskać wysokiej jakości i szczegółowe obrazy, ND9441 obsługuje maksymalną rozdzielczość kamery sieciowej wynoszącą 12 megapikseli. Aby inteligentnie zarządzać przepustowością przy zachowaniu jej wysokiej jakości, funkcja „Auto Adaptive Stream” automatycznie dostosuje rozdzielczość wyświetlania dla każdego typu układu.

Ponadto rejestrator NVR obsługuje funkcję „Fisheye Dewarp” kamery sieciowej VIVOTEK, która zapewnia wiele trybów usuwania zniekształceń w trybie podglądu na żywo i odtwarzania, zapewniając prawidłowy kąt widzenia wideo i szczegółowe informacje umożliwiające elastyczne użytkowanie. Wreszcie, aby szybko i intuicyjnie znaleźć dowolne zdarzenie docelowe, ND9441P jest wyposażony w funkcję „Story-Board Search”, która zapewnia wgląd w nagrania na intuicyjnej osi czasu.

ND9441 obsługuje lokalne wyjście wideo HDMI i VGA, więc użytkownicy mogą sterować interfejsem GUI OSD za pomocą myszy i klawiatury, eliminując potrzebę oddzielnego komputera do wyszukiwania wideo lub odtwarzania z NVR. Ponadto intuicyjny i przyjazny interfejs graficzny VIVOTEK GUI zapewnia użytkownikom płynniejszą kontrolę niż kiedykolwiek wcześniej.

Główne cechy:

- H.265/H.264 Compression Technology

- Wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K

- do 16 kanałów w todzilczości 1080p 

- Funkaja Smart Search II

- Analityka Smart VCA Event Search

- Zabezpieczenia Cybersecurity - Management & Trend Micro IoT Security

- RAID 0, 1, 5 zabezpieczający nagrania

- Przeglądarki: IE, Chrome, Firefox 

- Wsparcie dla rozwiązań liczących VCA

OPROGRAMOWANIE NOWEJ GENERACJI

VIVOTEK Core + 3.0 to oprogramowanie sprzętowe sieciowego rejestratora nowej generacji, które posiada takie funkcje, jak zarządzanie cyberbezpieczeństwem, inteligentne wyszukiwanie zdarzeń VCA, inteligentne wyszukiwanie II generacji i rozwiązania zliczające. Dzięki uaktualnieniu oprogramowania do wersji Core + 3.0, zyskujemy inteligentniejsze, bezpieczniejsze i bardziej elastyczne rozwiązania.

Zarządzanie cyberbezpieczeństwem

We współpracy ze światowej sławy firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem Trend Micro, rejestrator z oprogramowaniem Core + 3.0 obsługuje Trend Micro IoT Security, dzięki czemu automatycznie wykrywa ataki oparte na danych uwierzytelniających i zapobiega im oraz blokuje podejrzane zdarzenia. Kamery sieciowe VIVOTEK obsługujące Trend Micro IoT Security mogą również łączyć się szeregowo z rejestratorem z Core + 3.0, umożliwiając rejestratorom otrzymywanie natychmiastowych powiadomień o zdarzeniach bezpieczeństwa z kamer oraz zrozumienie rodzaju i stanu cyberataków, a także pozyskiwać informacje o ataku z kamer. Ponadto VAST 2 (VMS) otrzymuje informacje o atakach na rejestratory i kamer VIVOTEK.

Inteligentne wyszukiwanie zdarzeń Smart VCA

Rejestratory z Core + 3.0 obsługują zarządzanie alarmami i wyszukują zdarzenia w technologii głębokiego uczenia się VIVOTEK, Smart VCA i Smart 360 VCA. Reguły VCA i informacje, takie jak  śledzenie osób i wykrywanie ruchu, mogą być wyświetlane na żywo lub w trybie odtwarzania. Użytkownik może wyszukiwać według jednego lub wielu typów zdarzeń, zdarzeń wyzwalanych odtwarzaniem, a następnie eksportować te wyniki wyszukiwać po klatkach wideo.

Inteligentne wyszukiwanie II

Kamery obsługujące technologię VIVOTEK Smart Motion Detection, która wykrywa ruch ludzi, mogą również łączyć się z rejestratorem z Core + 3.0. Na podstawie metadanych kamery zapisanych na dysku twardym rejestrator, można wdrożyć zaawansowaną technologię Smart Search II, aktywować funkcję wykrywania ludzi i przejść do wyszukiwania właściwego materiału wideo. Ułatwia to i przyspiesza wyszukiwanie konkretnych informacji z w nagranym materiale.  

Zliczanie

Rejestratory z Core + 3.0 obsługują kamery VIVOTEK do zliczania osób 3D i oprogramowanie do obsługi w chmurze – VIVOCloud. Reguły zliczania mogą być wyświetlane na wyświetlaczu rejestratora z kamer zliczających. Poza tym wszystkie dane zliczania mogą być automatycznie zapisywane na dysku twardym rejestratora, jak również mogą być pobierane przez aplikację VIVOCloud. Użytkownicy mogą również tworzyć niestandardowe raporty liczenia za pośrednictwem interfejsu VIVOCloud. Umożliwia to śledzenie przepływu klientów w sklepach i na przykład porównywanie wydajności kampanii promocyjnych między różnymi sklepami lub w różnych ramach

Funkcjonalność

Zarządzanie PoE 

Zasilanie PoE pozwala użytkownikom szybko rozwiązywać problemy i monitorować zużycie energii. W przypadku przeciążenia niektóre porty PoE wyłączają się automatycznie, dopóki moc systemu nie spadnie poniżej progu ochrony systemu.

Wsparcie

Użytkownik ma zapewnioną pomoc techniczną VIVOTEK szybkie debugowanie rejestratora, wystarczy tylko eksportować potrzebne informacje, za pomocą jednego klawisza i dostarczyć je zespołowi pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc. Ponadto można uzyskać identyfikator dostępu podczas połączenia z Internetem. Dzięki przyciskowi dostępu zdalnego i przekazaniu identyfikatora dostępu zespołowi pomocy technicznej, możemy uzyskać zdalny dostęp do rejestratora w celu przeanalizowania przyczyny błędów, a następnie ich debugowania.

Lepsza jakość wideo przy niższej przepustowości

Dzięki standardowi kompresji H.265 i technologii Smart Stream firmy VIVOTEK, rejestrator ND9322Pv2 zapewnia wysokiej jakości obraz wideo, przy znacznej oszczędności przepustowości sieci i pojemność zapisu, niż zwykły standard kompresji H.264.

Wejście i wyjście 4K 

Wspierając wyświetlanie oraz nagrywanie w 4K, rejestrator zapewnia użytkownikom wysoką rozdzielczość obrazu. Dzięki temu dostrzeże się każdy istotny szczegół, zarówno podczas rejestracji obrazu na żywo , jak i odtwarzaniu nagrań.

W zestawie otrzymujesz rejestrator i zestaw oprogramowania do monitoringu:

- Aplikacja VIVOCloud – jest nowoczesnym oprogramowaniem chmurowym, dzięki któremu zdalny dostęp do kamer, rejestratorów jest bezpieczny i zarazem łatwy. Jedyne co użytkownik musi zrobić to założyć osobiste konto i dodać swoje urządzenie do systemu.

- VIVOCloud użytkownicy mogą oglądać transmisję na żywo ze swoich kamer, sterować nimi i odtwarzać nagrania, otrzymują konfigurowalne powiadomienia push

- Oprogramowanie VMS VAST 2 to łatwe w użyciu oprogramowanie do tworzenia centrów monitoringu. Oprogramowanie zarządza kamerami, rejestratorami i ich funkcjami. Pozwala tworzyć lokalne i rozproszone centra monitoringu. Umożliwia centralizację rozproszonych monitoringów. Oprogramowanie integruje funkcje rejestratorów i pozwala na tworzenie systemów hybrydowych wykorzystujących zarówno rejestratory jaki i bezpośrednio kamery ip.

Szczegóły produktu
4712123675725
8 Przedmioty

Opis

Rozdzielczość
4K
Kompresja wideo
H.265
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: VIVOTEK

FD9167-HT

(0)

2MP, H.265, 2.8~12mm, 30M IR, SNV, WDR Pro, PIR Karta katalogowa

Cena 2 025,81 zł 1 647,00 zł netto 2 025,81 zł brutto
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Marka: Uniview

IPC2124SB-ADF28KM-I0

(0)

Kamera IP 4MP, stałoogniskowa, 2.8mm, Ultra 265, 40m Smart IR, WDR, mikrofon, IP67, technologia "LightHunter"Karta katalogowa      

Cena 1 242,42 zł 1 010,10 zł netto 1 242,42 zł brutto
Więcej
Dostępny

Marka: VIVOTEK

Zasilacz 230V/24V - AA-351

(0)

Zasilacz zewnętrzny 230V/24V - wysoka wydajność prądowa. Zasilanie wejście 230V AC Zasilanie wyjście 24V AC 6A Klasa ochrony: IP67 Wytrzymałość: IK10 Temperatura pracy: -40°-60°

Cena 581,94 zł 473,12 zł netto 581,94 zł brutto
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Marka: Uniview

IPC6424SR-X25-VF

(0)

Kamera IP PTZ, 4MP, 25x zoom optyczny 4.8 ~ 120mm, 100 m Smart IR, Ultra 265, WDR, IP67, IK10, technologia "Lighthunter"Specyfikacja

Cena 5 436,60 zł 4 420,00 zł netto 5 436,60 zł brutto
Więcej
Dostępny

Marka: Uniview

NVR304-32X

(0)

Rejestrator 32 kanałowy, Ultra 265, 4 SATA HDD, HDMI, ONVIF, RAID Karta katalogowa

Cena 5 493,18 zł 4 466,00 zł netto 5 493,18 zł brutto
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Śledź nas na Facebooku