netto brutto
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Obecnie brak na stanie

IT9360-H 2.8MM

2MP 30fps, H.265, 2.8 mm, 30M IR, WDR Pro, SNV

Karta katalogowa

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

  Szkolenia

Szkolenia techniczne

  Wygodna dostawa

Kurierem lub do paczkomatu

  14 dni na zwrot

Gwarancja udanego zakupu

Opis

Model IT9360-H

IT9360-H to doskonałej jakość 2 MP kamera sieciowa typu turret, która znajduje zastosowanie zarówno w zakresie monitoringu zewnętrznego jak i wewnętrznego.

Doskonale sprawdza się do monitorowania obiektów użyteczności publicznej, parkingów, hoteli, restauracji, firm, a także terenów posesji prywatnych. Model ten oferowany jest w bardzo korzystnej cenie w stosunku do jakości – posiadanych funkcji i technologii. Kamera wyposażona została obiektyw stałoogniskowy  2,8 mm i oświetlacz typu Smart IR, dzięki któremu uzyskujemy dobrej jakości obraz w zupełnie ciemnym pomieszczeniu.

Dzięki pozostałym technologiom (WDR Pro, SNV, 3DNR ) zapewniona jest optymalna jakość obrazu i widoczność w warunkach wysokiego kontrastu (np. scena wejścia do budynku) oraz kolorowy obraz bez zakłóceń w słabym oświetleniu. Kamera posiada także tzw. inteligentne funkcje, podnoszące bezpieczeństwo. Tampering Detection – powiadamia o wszelkiego rodzaju próbach związanych z naruszeniem kamery. A funkcja Motion Detection umożliwia wykrycie ruchu w obszarze poddanym obserwacji. Kamera posiada także wbudowany mikrofon.

Model ten został wykonany z myślą o użytku w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak silne opady deszczu, wysoka wilgotność czy kurz. Dodatkowo wandaloodporna obudowa chroni kamerę przed jakimikolwiek aktami wandalizmu, uderzeniami czy próbami zniszczenia. Praca w rozdzielczości 2 MP Obiektyw stałoogniskowy 2.8 mm 30 kl/s w rozdzielczości 1920×1080 Kompresja H.265 Wbudowany oświetlacz IR skuteczny do 30 metrów Smart Stream III w celu optymalizacji wydajności pasma 3DNR redukcja szumów SNV (Supreme Night Visibility) monitorowanie w kolorze w warunkach słabego oświetlenia Obudowa odporna na warunki pogodowe IP66 (kurz, deszcz) i wandaloodporna IK10 (obudowa metalowa) Bezpieczeństwo Trend Micro Wbudowany mikrofon o zasięgu nagrywania do 5 metrów.

W zestawie otrzymujesz kamerę i zestaw oprogramowania do monitoringu:

- Aplikacja VIVOCloud – jest nowoczesnym oprogramowaniem chmurowym, dzięki któremu zdalny dostęp do kamer, rejestratorów jest bezpieczny i zarazem łatwy. Jedyne co użytkownik musi zrobić to założyć osobiste konto i dodać swoje urządzenie do systemu.

- VIVOCloud użytkownicy mogą oglądać transmisję na żywo ze swoich kamer, sterować nimi i odtwarzać nagrania, otrzymują konfigurowalne powiadomienia push

- Oprogramowanie VMS VAST 2 to łatwe w użyciu oprogramowanie do tworzenia centrów monitoringu. Oprogramowanie zarządza kamerami, rejestratorami i ich funkcjami. Pozwala tworzyć lokalne i rozproszone centra monitoringu. Umożliwia centralizację rozproszonych monitoringów. Oprogramowanie integruje funkcje rejestratorów i pozwala na tworzenie systemów hybrydowych wykorzystujących zarówno rejestratory jaki i bezpośrednio kamery ip.

.

Główne cechy:

- H.265/H264 Kompresja obrazu

- 30fps @ 1920x1080 (WDR Pro on)

- Smart Stream III technologia optymalizacji kompresji, zmniejszenie obciążenia sieci.

- WDR Pro zapewnia niezrównaną widoczność w wyjątkowo jasnym i ciemnym otoczeniu

- SNV (Supreme Night Visibility) do warunków słabego oświetlenia

- Wbudowane oświetlacze IR, skuteczne do 30 metrów

- Odporna na warunki atmosferyczne obudowa o stopniu ochrony IP66 i wandaloodporna o stopniu ochrony IK10

- Wbudowanu slot na karty pamięci MicroSD

- Trend Micro IoT Security

- Wbudowany mikrofon

Szczegóły produktu
4710469351334

Opis

Rozdzielczość
2MP
Przetwornik
1/2.9"
Obiektyw
Stałoogniskowy
Kompresja wideo
H.265
Audio
Wbudowany mikrofon
Normy i Certyfikaty
Bezpieczeństwo NDAA
Firewall - Trend Micro Security
Załączniki
Pliki do pobrania
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.