netto brutto
Wszystkie bestsellery
  • Banner

IPC675LFW-AX4DUPKC-VG

Kamera IP mini PTZ, 5MP, 2.8~12mm", 50M Smart IR, WDR, mikrofon, głośnik, IP66, funkcja aktywnego odstraszana "Active Deterrence", technologia "LightHunter", pakiet inteligentnej ochrony
pdf.pngKarta katalogowa     

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

  Szkolenia

Szkolenia techniczne

  Wygodna dostawa

Kurierem lub do paczkomatu

  14 dni na zwrot

Gwarancja udanego zakupu

Opis

Uniview oferuje serię kamer prewencyjnych, specjalizujących się we wczesnym ostrzeganiu przed wystąpieniem włamań. W tym celu modele te są wyposażone w funkcje odstraszania, które są aktywowane w scenariuszach wykrywania intruza - alarmy optyczne wraz z alarmami dźwiękowymi. 

Zawsze czytelny obraz - Technologia LightHunter zapewnia ultra wysoką jakość obrazu w warunkach słabego oświetlenia. Dynamika przetwórnia 120dB w technologi WDR zapewnia wyraźny obraz w silnie oświetlonych scenach. Wbudowany Mikrofon i wbudowany głośnik pozwala na komunikację dwustronną. Funkcja Smart IR umożliwia doświetlenie sceny do 50 m IR i 10m białego światła. Obsługa kart Micro SD card pozwala na lokalny zapis nagrań bezpośrednio w kamerze. Stopień ochrony przed wodą i pyłem to IP66,  pozwala na prace urządzenia w zewnętrznych warunkach. Zasilanie jednym przewodem przez PoE ułatwia instalacje i obniża koszty całościowe instalacji systemu monitoringu.

Analityki w kamerze
- ochrona obwodowa

Przekroczenie linii

Wejście we wyznaczoną strefę

Opuszczenie strefy

Wtargnięcie

Wykrywanie twarzy 

Licznie przepływu ludzi

Monitorowanie gęstości tłumu

Automatyczne śledzenie

☑ Wykrywanie sylwetki człowieka

Aby zapobiegać wtargnięciu intruza, aktywny odstraszający mini PTZ ma na celu wykrycie ludzkiego ciała i odfiltrowanie fałszywych alarmów od małych zwierząt lub innych nieistotnych obiektów. Zadaniem odstraszania jest Zwrócić uwagę intruza na fakt monitorowania obiektu. Kamera może dyskretnie obserwować scenę w świetle IR, automatycznie śledzić poruszającego się człowieka,  oświetlić scenę białym światłem, sygnalizować wykrycie człowieka biało-czerwoną lampą sygnalizacyjną lub wgrywanym komunikatem głosowym. Wszystkie opcje są konfigurowalne przez użytkownika. 

☑ 𝟮𝟰/𝟳 ochrona. 

Kamera korzysta z technologii LightHunter i zapewnia doskonałą jakość obrazu w środowiskach o bardzo słabym oświetleniu. Dzięki obiektywowi z 4-krotnym zoomem optycznym kamera PTZ zapewnia więcej szczegółów na monitorowanym obrazie. Głowica obrotowa potrafi rozpoznać człowieka i podążać w automatycznym patrolu za osobą poruszającą się po chronionym obiekcie.

☑ dwukierunkowe audio. 

Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają zdalną komunikację z osobami przed kamerą.

☑ komunikaty audio

Możliwość dodania własnych dźwięków alarmowych.

☑ zewnętrzna - 𝗜𝗣𝟲𝟲

Dzięki konstrukcji odpornej na warunki atmosferyczne (IP66) może być używana do monitorowania w środowiskach zewnętrznych, takich jak domy, firmy, fabryki i place budowy.

Przykład montażu

Przykładowe nagrania z kamery

Uwaga - nagrania YouTube w  rozdzielczości FullHD. 

 

Opis

KAMERA PTZ Z FUNKCJĄ AKTYWNEGO ODSTRASZANIA "ACTIVE DETERRENCE" ORAZ TECHNOLOGIĄ "LIGHTHUNTER"

• Przetwornik wysokiej rozdzielczości  5MP, 1/2.7″CMOS 

• Obsługiwane rozdzielczości 5MP (2880*1620)@30/25fps; 4MP (2560*1440)@25fps;3MP (2304*1296)@25fps; 2MP (1920*1080)@ 30/25fps;

• Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG

• Inteligentna analityka perymetryczna obejmuje przekroczenie linii, wtargnięcie, wejście na obszar, wykrywanie poza obiektu obszarem. 

• Inteligenta prewencyjna analityka detekcji przez klasyfikacje celów, inteligentne zapobieganie włamaniom znacznie zmniejsza fałszywe alarmy powodowane przez liście, ptaki, światła itp., precyzyjnie koncentruje się na ludziach, pojazdach silnikowych i pojazdach innych niż silnikowe

AKTYWNE ODSTRASZANIE "ACTIVE DETERRENCE" jest przeznaczone do zatrzymywania przestępstw, zanim do nich dojdzie. Lighthunter Mini PTZ firmy Uniview ma wiele unikalnych funkcji, na które możesz liczyć, aby odstraszyć intruzów z Twojej nieruchomości lub obiektu.

Większość z was prawdopodobnie widziała lampy z funkcją wykrywania ruchu, które włączają się po wykryciu człowieka. IPC675LFW działa na podobnej zasadzie, ale jest połączone nie z wykrywaniem PIR ruchu ale z zaawansowana analityką obrazu.

Praca tej kamery jest podobna do zadań strażnika obiektu. Wykrywa intruza, ostrzega go, śledzi i rejestruje, powiadamia właściciela. 

  

FUNKCJE AKTYWNEGO ODSTRASZANIA

– Śledzenie ruchu

– Syrena alarmowa

– Światło stroboskopowe

– Alarm głosowy

– Dwukierunkowe audio

 

JAK DZIAŁA FUNKCJA ACTIVE DETERRENCE MINI IP PTZ

Aby skutecznie odstraszać osoby, kamera używa funkcji analityki która ma na celu wykrycie ludzkiego ciała, odfiltrować fałszywe alarmy generowane przez małe zwierzęta i inne nieistotne przedmioty.

Sygnalizacja świetlna została zaprojektowana w czerwonym i niebieskim kolorze dla lepszego oddziaływania prewencyjnego.

Ponadto, gdy nastąpi włamanie, zapalą się dwa światła białe, aby zapewnić wyraźny kolorowy obraz nagrania.Dodatkowo oświetlenie sceny (po wykryciu intruza) światłem białym ma silne oddziaływanie odstraszające.  

Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają zdalną komunikację z osobami znajdującymi się przed kamerą. Głośnik może też automatycznie odtworzyć komunikat głosowy. 

TECHNOLOGIA LIGHTHUNTER

Technologia Lighthunter firmy Uniview wyznacza nowy standard jakości obrazu w słabym świetle. Do soczewki wpada więcej światła, dlatego bardziej szczegółowe obrazy są rejestrowane w warunkach słabego oświetlenia. Ponieważ zdecydowana większość wydarzeń ma miejsce w nocy, potrzebujesz kamer, które mogą dostarczać obrazy nawet w ciemności. Dzięki technologii Lighthunter obrazy są wyświetlane wyraźnie, bez ziarnistości i z większą szczegółowością!

Karta SD

Ta mini kamera PTZ Uniview z aktywną detekcją ma gniazdo kart MicroSD do nagrywania obrazu w kamerze. Wbudowane nagrywanie może służyć dodatkowo jako nadmiarowa pamięć wideo z danymi zapisywanymi nawet w przypadku utraty połączenia sieciowego.

WDR 120db

Kamera ma rzeczywisty WDR (szeroki zakres dynamiki) 120 dB. W przypadku wielu kamer sceny ze zmiennym zakresem światła są trudne. Jednak w przypadku kamer True WDR sceny są renderowane z pełną szczegółowością w jasnych i ciemnych obszarach jednocześnie. Jest to szczególnie przydatne w zastosowaniach, takich jak hale wejściowe, w których może być słabe oświetlenie w pomieszczeniach, ale drzwi lub okna są mocno nasłonecznione. 

Podgląd przez telefon

EZView oprogramowanie na urządzenia mobilne

Dzięki temu narzędziu możliwy jest podgląd z kamer na urządzeniu mobilnym tak lokalnie jaki zdalnie za pośrednictwem usługi sieciowej EZCloud.

EZCloud daje  możliwość kontroli obiektu z dowolnego miejsca bez potrzeby posiadania stałego adresu IP. Kamery UNV jaki i program korzysta z darmowej usługi EZCloud. Usługę EZCloud aktywujemy w interfejsie kamery.

Oprogramowanie mobilne EXView zarządza i wyświetla zarówno obraz "na żywo" jak i nagrania na karcie SD.
Do mikro instalacji nie ma potrzeby uruchamiania dodatkowego rejestratora w systemie. 

Oprogramowane dostępne jest dla systemu iOS oraz Android.

Filmy testowe

Nasze filmy testowe powstają dla Was. Chciałbyś zobaczyć jakąś funkcje lub sposób działania - napisz do nas. Przygotujemy film z prezentacją funkcji.

Renenzje z Internetu

Dołączone oprogramowanie

EZStation - Oprogramowanie do zrządzania systemem monitoringu

Oprogramowanie EZStation daje możliwość podłączenia kamer IP firmy Uniview do komputera w celu podglądu i nagrywania. Możliwe jest również dodanie rejestratora, co umożliwia centralizację kilku systemów monitoringowych Uniview.
Dzięki obsłudze usługi EZCloud możliwe jest dodawanie systemów znajdujących się poza siecią lokalną bez potrzeby posiadania stałego adresu IP, co doskonale nadaje się do tworzenia rozległych systemów rozproszonych

Oprogramowanie jest bezpłatne dla produktów Uniview bez żadnych limitów czasowych ani ilościowych. 

Szczegóły produktu
6937096300414
6937096300414

Opis

Rozdzielczość
5MP
Przetwornik
1/2.7"
Obiektyw
Stałoogniskowy
VCA - Obsługiwane analityki AI
Detekcja człowieka
Detekcja ruchu
Liczenie ludzi
Przekroczenie linii
Usuwanie mgły
Kompresja wideo
H.265
Audio
Wbudowany głośnik
Wbudowany mikrofon
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.