netto brutto

Marka: Uniview

IPC675LFW-AX4DUPKC-VG

Recenzje: 0

Kamera IP mini PTZ, 5MP, 2.8~12mm", 50M Smart IR, WDR, mikrofon, głośnik, IP66, funkcja aktywnego odstraszana "Active Deterrence", technologia "LightHunter", pakiet inteligentnej ochronyKarta katalogowa     

Cena 2 193,09 zł 1 783,00 zł netto 2 193,09 zł brutto
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
 • Banner

  IPC675LFW-AX4DUPKC-VG

  Ocena 

   Kamera IP mini PTZ, 5MP, 2.8~12mm", 50M Smart IR, WDR, mikrofon, głośnik, IP66, funkcja aktywnego odstraszana "Active Deterrence", technologia "LightHunter", pakiet inteligentnej ochrony
   pdf.pngKarta katalogowa        

   2 193,09 zł
   1 783,00 zł netto 2 193,09 zł brutto
   Brutto Dostawa w 24-48h
   Ilość
   Dostępny

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

     Szkolenia

   Szkolenia techniczne

     Wygodna dostawa

   Kurierem lub do paczkomatu

     14 dni na zwrot

   Gwarancja udanego zakupu

   Opis

   Uniview oferuje serię kamer prewencyjnych, specjalizujących się we wczesnym ostrzeganiu przed wystąpieniem włamań. W tym celu modele te są wyposażone w funkcje odstraszania, które są aktywowane w scenariuszach wykrywania intruza - alarmy optyczne wraz z alarmami dźwiękowymi. 

   Zawsze czytelny obraz - Technologia LightHunter zapewnia ultra wysoką jakość obrazu w warunkach słabego oświetlenia. Dynamika przetwórnia 120dB w technologi WDR zapewnia wyraźny obraz w silnie oświetlonych scenach. Wbudowany Mikrofon i wbudowany głośnik pozwala na komunikację dwustronną. Funkcja Smart IR umożliwia doświetlenie sceny do 50 m IR i 10m białego światła. Obsługa kart Micro SD card pozwala na lokalny zapis nagrań bezpośrednio w kamerze. Stopień ochrony przed wodą i pyłem to IP66,  pozwala na prace urządzenia w zewnętrznych warunkach. Zasilanie jednym przewodem przez PoE ułatwia instalacje i obniża koszty całościowe instalacji systemu monitoringu.

   Analityki w kamerze
   - ochrona obwodowa

   Przekroczenie linii

   Wejście we wyznaczoną strefę

   Opuszczenie strefy

   Wtargnięcie

   Wykrywanie twarzy 

   Licznie przepływu ludzi

   Monitorowanie gęstości tłumu

   Automatyczne śledzenie

   ☑ Wykrywanie sylwetki człowieka

   Aby zapobiegać wtargnięciu intruza, aktywny odstraszający mini PTZ ma na celu wykrycie ludzkiego ciała i odfiltrowanie fałszywych alarmów od małych zwierząt lub innych nieistotnych obiektów. Zadaniem odstraszania jest Zwrócić uwagę intruza na fakt monitorowania obiektu. Kamera może dyskretnie obserwować scenę w świetle IR, automatycznie śledzić poruszającego się człowieka,  oświetlić scenę białym światłem, sygnalizować wykrycie człowieka biało-czerwoną lampą sygnalizacyjną lub wgrywanym komunikatem głosowym. Wszystkie opcje są konfigurowalne przez użytkownika. 

   ☑ 𝟮𝟰/𝟳 ochrona. 

   Kamera korzysta z technologii LightHunter i zapewnia doskonałą jakość obrazu w środowiskach o bardzo słabym oświetleniu. Dzięki obiektywowi z 4-krotnym zoomem optycznym kamera PTZ zapewnia więcej szczegółów na monitorowanym obrazie. Głowica obrotowa potrafi rozpoznać człowieka i podążać w automatycznym patrolu za osobą poruszającą się po chronionym obiekcie.

   ☑ dwukierunkowe audio. 

   Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają zdalną komunikację z osobami przed kamerą.

   ☑ komunikaty audio

   Możliwość dodania własnych dźwięków alarmowych.

   ☑ zewnętrzna - 𝗜𝗣𝟲𝟲

   Dzięki konstrukcji odpornej na warunki atmosferyczne (IP66) może być używana do monitorowania w środowiskach zewnętrznych, takich jak domy, firmy, fabryki i place budowy.

   Przykład montażu

   Przykładowe nagrania z kamery

   Uwaga - nagrania YouTube w  rozdzielczości FullHD. 

    

   Opis

   KAMERA PTZ Z FUNKCJĄ AKTYWNEGO ODSTRASZANIA "ACTIVE DETERRENCE" ORAZ TECHNOLOGIĄ "LIGHTHUNTER"

   • Przetwornik wysokiej rozdzielczości  5MP, 1/2.7″CMOS 

   • Obsługiwane rozdzielczości 5MP (2880*1620)@30/25fps; 4MP (2560*1440)@25fps;3MP (2304*1296)@25fps; 2MP (1920*1080)@ 30/25fps;

   • Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG

   • Inteligentna analityka perymetryczna obejmuje przekroczenie linii, wtargnięcie, wejście na obszar, wykrywanie poza obiektu obszarem. 

   • Inteligenta prewencyjna analityka detekcji przez klasyfikacje celów, inteligentne zapobieganie włamaniom znacznie zmniejsza fałszywe alarmy powodowane przez liście, ptaki, światła itp., precyzyjnie koncentruje się na ludziach, pojazdach silnikowych i pojazdach innych niż silnikowe

   AKTYWNE ODSTRASZANIE "ACTIVE DETERRENCE" jest przeznaczone do zatrzymywania przestępstw, zanim do nich dojdzie. Lighthunter Mini PTZ firmy Uniview ma wiele unikalnych funkcji, na które możesz liczyć, aby odstraszyć intruzów z Twojej nieruchomości lub obiektu.

   Większość z was prawdopodobnie widziała lampy z funkcją wykrywania ruchu, które włączają się po wykryciu człowieka. IPC675LFW działa na podobnej zasadzie, ale jest połączone nie z wykrywaniem PIR ruchu ale z zaawansowana analityką obrazu.

   Praca tej kamery jest podobna do zadań strażnika obiektu. Wykrywa intruza, ostrzega go, śledzi i rejestruje, powiadamia właściciela. 

     

   FUNKCJE AKTYWNEGO ODSTRASZANIA

   – Śledzenie ruchu

   – Syrena alarmowa

   – Światło stroboskopowe

   – Alarm głosowy

   – Dwukierunkowe audio

    

   JAK DZIAŁA FUNKCJA ACTIVE DETERRENCE MINI IP PTZ

   Aby skutecznie odstraszać osoby, kamera używa funkcji analityki która ma na celu wykrycie ludzkiego ciała, odfiltrować fałszywe alarmy generowane przez małe zwierzęta i inne nieistotne przedmioty.

   Sygnalizacja świetlna została zaprojektowana w czerwonym i niebieskim kolorze dla lepszego oddziaływania prewencyjnego.

   Ponadto, gdy nastąpi włamanie, zapalą się dwa światła białe, aby zapewnić wyraźny kolorowy obraz nagrania.Dodatkowo oświetlenie sceny (po wykryciu intruza) światłem białym ma silne oddziaływanie odstraszające.  

   Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają zdalną komunikację z osobami znajdującymi się przed kamerą. Głośnik może też automatycznie odtworzyć komunikat głosowy. 

   TECHNOLOGIA LIGHTHUNTER

   Technologia Lighthunter firmy Uniview wyznacza nowy standard jakości obrazu w słabym świetle. Do soczewki wpada więcej światła, dlatego bardziej szczegółowe obrazy są rejestrowane w warunkach słabego oświetlenia. Ponieważ zdecydowana większość wydarzeń ma miejsce w nocy, potrzebujesz kamer, które mogą dostarczać obrazy nawet w ciemności. Dzięki technologii Lighthunter obrazy są wyświetlane wyraźnie, bez ziarnistości i z większą szczegółowością!

   Karta SD

   Ta mini kamera PTZ Uniview z aktywną detekcją ma gniazdo kart MicroSD do nagrywania obrazu w kamerze. Wbudowane nagrywanie może służyć dodatkowo jako nadmiarowa pamięć wideo z danymi zapisywanymi nawet w przypadku utraty połączenia sieciowego.

   WDR 120db

   Kamera ma rzeczywisty WDR (szeroki zakres dynamiki) 120 dB. W przypadku wielu kamer sceny ze zmiennym zakresem światła są trudne. Jednak w przypadku kamer True WDR sceny są renderowane z pełną szczegółowością w jasnych i ciemnych obszarach jednocześnie. Jest to szczególnie przydatne w zastosowaniach, takich jak hale wejściowe, w których może być słabe oświetlenie w pomieszczeniach, ale drzwi lub okna są mocno nasłonecznione. 

   Podgląd przez telefon

   EZView oprogramowanie na urządzenia mobilne

   Dzięki temu narzędziu możliwy jest podgląd z kamer na urządzeniu mobilnym tak lokalnie jaki zdalnie za pośrednictwem usługi sieciowej EZCloud.

   EZCloud daje  możliwość kontroli obiektu z dowolnego miejsca bez potrzeby posiadania stałego adresu IP. Kamery UNV jaki i program korzysta z darmowej usługi EZCloud. Usługę EZCloud aktywujemy w interfejsie kamery.

   Oprogramowanie mobilne EXView zarządza i wyświetla zarówno obraz "na żywo" jak i nagrania na karcie SD.
   Do mikro instalacji nie ma potrzeby uruchamiania dodatkowego rejestratora w systemie. 

   Oprogramowane dostępne jest dla systemu iOS oraz Android.

   Filmy testowe

   Nasze filmy testowe powstają dla Was. Chciałbyś zobaczyć jakąś funkcje lub sposób działania - napisz do nas. Przygotujemy film z prezentacją funkcji.

   Renenzje z Internetu

   Dołączone oprogramowanie

   EZStation - Oprogramowanie do zrządzania systemem monitoringu

   Oprogramowanie EZStation daje możliwość podłączenia kamer IP firmy Uniview do komputera w celu podglądu i nagrywania. Możliwe jest również dodanie rejestratora, co umożliwia centralizację kilku systemów monitoringowych Uniview.
   Dzięki obsłudze usługi EZCloud możliwe jest dodawanie systemów znajdujących się poza siecią lokalną bez potrzeby posiadania stałego adresu IP, co doskonale nadaje się do tworzenia rozległych systemów rozproszonych

   Oprogramowanie jest bezpłatne dla produktów Uniview bez żadnych limitów czasowych ani ilościowych. 

   Szczegóły produktu
   5904639327154
   15 Przedmioty

   Opis

   Rozdzielczość
   5Mp
   Analityka
   Detekcja ruchu
   Obiektyw
   Stałoogniskowy
   Kompresja wideo
   H.265
   Audio
   Wbudowany głośnik
   Wbudowany mikrofon
   Opinie

   Na razie nie dodano żadnej recenzji.

   Napisz swoją opinię

   IPC675LFW-AX4DUPKC-VG

   IPC675LFW-AX4DUPKC-VG

   Kamera IP mini PTZ, 5MP, 2.8~12mm", 50M Smart IR, WDR, mikrofon, głośnik, IP66, funkcja aktywnego odstraszana "Active Deterrence", technologia "LightHunter", pakiet inteligentnej ochrony
   pdf.pngKarta katalogowa        

   Napisz swoją opinię
   16 innych produktów w tej samej kategorii:

   Marka: Uniview

   IPC6622SR-X33-VF

   Recenzje: 0

   Kamera IP PTZ, 2MP, 33x zoom optyczny 4.5 ~ 148.5mm, 150 m Smart IR, Ultra 265, WDR, IP66, technologia "Lighthunter"Specyfikacja

   Cena 7 789,09 zł 6 332,59 zł netto 7 789,09 zł brutto
   Więcej
   Dostępny

   Marka: Uniview

   IPC6322SR-X33UP-D

   Recenzje: 0

   Kamera IP PTZ 2MP, 33x zoom optyczny 4.5~148.5mm, 150M Smart IR, Ultra 265, WDR, IP66Karta katalogowa

   Cena 6 900,30 zł 5 610,00 zł netto 6 900,30 zł brutto
   Więcej
   Ostatnie sztuki w magazynie

   Marka: Uniview

   IPC672LR-AX4DUWK

   Recenzje: 0

   Kamera IP PTZ 2MP WIFI zmiennoogniskowa, 2.8~12mm, Ultra 265, 50m Smart IR, WDR, mikrofon, głośnik, IP66, technologia "LightHunter" Karta katalogowa

   Cena 1 774,89 zł 1 443,00 zł netto 1 774,89 zł brutto
   Więcej
   Dostępny

   Marka: Bosch

   NDP-5512-Z30L

   Recenzje: 0

   Sieciowa kamera obrotowa PTZ; 1080p 60; 30 X optyczny, 4 x 4 zoom cyfrowy; 120 DB HDR; Starlight; IAE; EVA; PoE; Inteligentne strumieniowanie; kopułka przezroczysta, wysokiej rozdzielczości, powlekana. Opcje podwójnego zasilania.  Karta katalogowa

   Cena 11 295,09 zł 9 183,00 zł netto 11 295,09 zł brutto
   Więcej
   Obecnie brak na stanie

   Marka: Bosch

   NDP-5512-Z30

   Recenzje: 0

   Sieciowa kamera obrotowa PTZ; 1080p 60; 30 X optyczny, 4 x 4 zoom cyfrowy; 120 DB HDR; Starlight; IAE; EVA; PoE; Inteligentne strumieniowanie; kopułka przezroczysta, wysokiej rozdzielczości, powlekana. Opcje podwójnego zasilania.  Karta katalogowa

   Cena 9 860,91 zł 8 017,00 zł netto 9 860,91 zł brutto
   Więcej
   Obecnie brak na stanie

   Marka: VIVOTEK

   SD9384-EHL

   Recenzje: 0

   Kamera IP PTZ, 5MP, 30x zoom optyczny 4.94 ~ 148.24 mm, 200m Smart IR, H.265, WDR Pro, NEMA 4X, IK10Specyfikacja

   Cena 13 045,91 zł 10 606,43 zł netto 13 045,91 zł brutto
   Więcej
   Ostatnie sztuki w magazynie

   Marka: Bosch

   NDP-5523-Z30L-P

   Recenzje: 0

   NDP-5523-Z30L-P PTZ 4MP HDR 30x IP66 wisz. IR Kamera kopułkowa PTZ, 4 MP HDR, 30-krotny zoom optyczny, przezroczysta, IP66, do zawieszania, podczerwień  Karta katalogowa

   Cena 14 420,52 zł 11 724,00 zł netto 14 420,52 zł brutto
   Więcej
   Obecnie brak na stanie

   Marka: Uniview

   IPC672LR-AX4DUPK

   Recenzje: 0

   Kamera IP PTZ 2MP zmiennoogniskowa, 2.8~12mm, Ultra 265, 50m Smart IR, WDR, mikrofon, głośnik, IP66, technologia "LightHunter" Karta katalogowa

   Cena 1 774,89 zł 1 443,00 zł netto 1 774,89 zł brutto
   Więcej
   Dostępny

   Marka: Uniview

   IPC6858SR-X38UP-VC

   Recenzje: 0

   Kamera IP PTZ, 8MP, 5.7 ~ 216.6mm, 38x zoom optyczny, 250M Smart IR, Ultra 256, IP66Karta katalogowa

   Cena 24 828,78 zł 20 186,00 zł netto 24 828,78 zł brutto
   Więcej
   Ostatnie sztuki w magazynie

   Marka: Uniview

   IPC6415SR-X5UPW-VG

   Recenzje: 0

   Kamera IP wewnętrzna mini PTZ, 5MP, 2.7~13.5mm", Ultra 265, 5x zoom optyczny, 30M smart IR, WDR, mikrofon, głośnik, bezprzewodowe połączenie, technologia "LightHunter"Karta katalogowa     

   Cena 2 402,19 zł 1 953,00 zł netto 2 402,19 zł brutto
   Więcej
   Dostępny

   Marka: Uniview

   IPC672LR-ADUPKF40

   Recenzje: 0

   Kamera IP PTZ 2MP, 4.0mm, Ultra 265, 30m Smart IR, WDR, mikrofon, głośnik, IP66, technologia "LightHunter"  Karta katalogowa  

   Cena 1 419,42 zł 1 154,00 zł netto 1 419,42 zł brutto
   Więcej
   Dostępny

   Marka: Uniview

   IPC6424SR-X25-VF

   Recenzje: 0

   Kamera IP PTZ, 4MP, 25x zoom optyczny 4.8 ~ 120mm, 100 m Smart IR, Ultra 265, WDR, IP67, IK10, technologia "Lighthunter"Specyfikacja

   Cena 5 436,60 zł 4 420,00 zł netto 5 436,60 zł brutto
   Więcej
   Dostępny