All best sellers
  • Banner

  • Na zamówienie

ND9542P

Rejestrator 32 kanałowy (16 x PoE), 4 x HDD, RAID 0, 1, 5, H.265, ONVIF, NDAA, oparty o oprogramowanie Core+ AI, obsługa głębokiego szukania "Deep Search"

 onvif_13.png

specyfikacja_2.png

View price history

zł6,525.89
zł5,305.60 zł6,525.89
Tax included
Quantity
Na zamówienie

You must be logged, to have ability to negotiate price

Description

Model ND9542P

to 32-kanałowy rejestrator (w tym 16 kanałów PoE) nowej generacji marki Vivotek oparty o zaawansowane oprogramowanie sprzętowe Core+ Al.

Dzięki użyciu podzespołów o wysokiej wydajności i przystosowanemu oprogramowaniu, rejestrator nie tylko umożliwia szybsze działanie zarówno w ogólnym użytkowaniu jak i w obsłudze zaawansowanych funkcji związanych z analityką ale także pozwala na obsługę kamer o bardzo wymagających parametrach.

Rejestrator wspiera kamery o rozdzielczości do 20 megapikseli oraz dekodowanie aż do 360 klatek na sekundę (przy rozdzielczości 1920 x 1080). 

Model obsługuje technologię kompresji H.265, która pozwala znacznie zredukować przepustowość transmisji w porównaniu z poprzednim standardem H.264.

Rejestrator wyposażony jest w 16 portów PoE, dzięki temu zarówno dane jak i zasilnie przesyłane jest do kamer jednym przewodem, zapewniając użytkownikowi wygodną i prostą instalację sytemu monitoringu.

Urządzenie jest zgodne z ustawą NDAA oraz standardem ONVIF, co sprawia, że może współpracować ze sprzętem innych producentów.

Co więcej produkt obsługuje zdalny i mobilny dostęp za pośrednictwem aplikacji VIVOCloud i iViewer dla urządzeń przenośnych z systemem iOS i Android.
Główne cechy

• Obsługa 1080P 360 kl./s. z technologią kompresji H.265

• Obsługa  kamer o rozdzielczości do 20 MP

• Wyjścia wideo w wysokiej rozdzielczości 4K

• Głębokie wyszukiwanie (wyszukiwanie atrybutów, wyszukiwanie scen)

• Obsługa wyszukiwania zdarzeń i nagrań kamer Vivotek Smart VCA

• Obsługa zarządzania PoE 802.3at/af

• Obsługa technologii RAID 0, 1, 5 zwiększa bezpieczeństwo zapisu danych

• Obsługa 16 wejść i  8 wyjść alarmu

• Zarządzanie  cyberbezpieczeństwem Trend Micro IoT

• Obsługa oprogramowania: VIVOCloud, VAST 2 i VSS

• Wyprodukowane w Tajwanie

Prezentacja Wideo

 

 

Oprogramowanie nowej generacji


Rejestrator wyposażony jest w zaawansowane oprogramowanie sprzętowe Core+ AI które sprawia, iż urządzenie jest znacznie szybsze i wydajniejsze niż można było tego doświadczyć wcześniej. Dzięki temu użycie funkcjonalności analitycznych jak i operacji głębokiego wyszukiwania zdarzeń jest wyjątkowe efektywne i skuteczne.
 

 

Głębokie wyszukiwanie z uwzględnieniem atrybutów 


Dzięki funkcjonalności wyszukiwania z uwzględniałem atrybutów, możliwe jest ustalenie takich kryteriów wyszukiwania jak na przykład: płeć, grupa wiekowa, kolor odzieży lub samochodu, typ pojazdu itp.


 

 

Głębokie wyszukiwanie z uwzględnieniem inteligentnych analityk 


Funkcjonalność ta umożliwia użytkownikom przeszukiwanie materiału wideo z określonej kamery przy użyciu wykrywania przekroczenia linii, wykrywania wtargnięcia lub wykrywania podejrzanego zachowania.  

Wyszukiwanie zdarzeń - Smart VCA

Rejestrator obsługuje zarządzanie alarmami i wyszukiwanie zdarzeń z wykorzystaniem funkcjonalnmości - Smart VCA. Użytkownik może wyszukiwać według jednego lub wielu typów zdarzeń a następnie eksportować te wyniki wyszukiwania do klipów wideo.

 

*Wymaga kamer obsługujących Smart VCA

 

Obsługa kamer 4K i wyjście lokalne 4K

Obsługa kamer 4K oraz lokalne wyjście wideo 4K zapewnią użytkownikom obraz w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu nigdy nie przegapią ani jednego szczegółu zarówno podczas obserwacji na żywo, jak i nagrywając.Aplikacja VIVOCloud oraz Portal do podglądu 24/7

Oprogramowanie VIVOCloud jest mobilnym i wydajnym rozwiązaniem zapewniającym ​​wygodny zdalny dostęp. Wystarczy zeskanować kod QR i zainstalować aplikację. Użytkownicy mogą dzięki temu oglądać transmisję na żywo i odtwarzać nagrane klipy w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki funkcji powiadomień użytkownicy otrzymają wiadomość ostrzegawczą bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym..

Dostępne złącza

Wymiary

Product Details
4710469359682

Data sheet

Wyjścia wideo
HDMI 4K
Kompresja wideo
H.264
H.265
MJPEG
Audio
Wejście audio
Wyjście audio
Wejścia - wyjścia
2x RJ45 (nie PoE)
3x USB
Wejścia alarmowe
Wyjścia alarmowe
Ilość dysków HDD
4 HDD
SIP - obsługa analityki kamer
Obsługa pakietu Smart VCA Vivotek
Ilość kanałów wideo ip
32 kanały wideo
Zasilanie kamer PoE z NVR
NVR RAID
RAID 0
RAID 1
RAID 5
ONVIF
Profil S
Normy i Certyfikaty
Bezpieczeństwo NDAA
Obsługa PoE
Tak
16 other products in the same category:

Brand: VIVOTEK

ND9323P

Rejestrator 8 kanałowy H.265 z wbudowanym zasilaczem PoE Karta katalogowa

Price zł2,283.05 zł1,856.14 zł2,283.05
More
Dostępny

Brand: VIVOTEK

NR9682-v2

Rejestrator 64-kanałowy, 16x HDD, RAID 0/1/5/6/10, H.265, Vast 2, Dual LAN, ONVIF, NDAA, nadmiarowe zasilanie, obsługa zaawansowanych funkcji    

Price zł52,745.76 zł42,882.73 zł52,745.76
More
Na zamówienie