All best sellers
  • Banner

IT9388-HT

5MP 20fps, H.265, 2.8~12mm, 30M IR, WDR Pro, SNV

Karta katalogowa

View price history

zł1,655.88
zł1,346.24 zł1,655.88
Tax included Dostawa w 24-48h
Quantity
Dostępny

You must be logged, to have ability to negotiate price

Description

IT9388-HT

IT9388-HT to zmiennoogniskowa  5 MP kamera sieciowa dla osób szukających ekonomicznych i niezawodnych rozwiązań, w zakresie monitoringu zewnętrznego. Doskonale sprawdza się do monitorowania obiektów użyteczności publicznej, parkingów, hoteli, restauracji, firm, a także terenów posesji prywatnych. Model ten oferowany jest w bardzo korzystnej cenie w stosunku do jakości, posiadanych funkcji i technologii.

Kamera wyposażona została obiektyw zmiennoogniskowy  2.8 - 12 mm i oświetlacz typu Smart IR, dzięki któremu uzyskujemy dobrej jakości obraz w zupełnie ciemnym pomieszczeniu. Dzięki pozostałym technologiom (WDR Pro, SNV, 3DNR ) zapewniona jest optymalna jakość obrazu i widoczność w warunkach wysokiego kontrastu (np. scena wejścia do budynku) oraz kolorowy obraz bez zakłóceń w słabym oświetleniu.

Kamera posiada także tzw. inteligentne funkcje, podnoszące bezpieczeństwo. Tampering Detection – powiadamia o wszelkiego rodzaju próbach związanych z naruszeniem kamery. A funkcja Motion Detection umożliwia wykrycie ruchu w obszarze poddanym obserwacji. Kamera posiada także wbudowany mikrofon.

W zestawie otrzymujesz kamerę i zestaw oprogramowania do monitoringu:

- Aplikacja VIVOCloud – jest nowoczesnym oprogramowaniem chmurowym, dzięki któremu zdalny dostęp do kamer, rejestratorów jest bezpieczny i zarazem łatwy. Jedyne co użytkownik musi zrobić to założyć osobiste konto i dodać swoje urządzenie do systemu.

- VIVOCloud użytkownicy mogą oglądać transmisję na żywo ze swoich kamer, sterować nimi i odtwarzać nagrania, otrzymują konfigurowalne powiadomienia push

- Oprogramowanie VMS VAST 2 to łatwe w użyciu oprogramowanie do tworzenia centrów monitoringu. Oprogramowanie zarządza kamerami, rejestratorami i ich funkcjami. Pozwala tworzyć lokalne i rozproszone centra monitoringu. Umożliwia centralizację rozproszonych monitoringów. Oprogramowanie integruje funkcje rejestratorów i pozwala na tworzenie systemów hybrydowych wykorzystujących zarówno rejestratory jaki i bezpośrednio kamery ip.

Dzięki zastosowaniu technologii VIVOTEK Smart Stream III i obsługi kodeka H.265, FD9388-HTV jest w stanie zmniejszyć wykorzystanie przepustowości nawet o 90% * przy zachowaniu najwyższej jakości obrazu. Ponadto VADP (VIVOTEK Application Development Platform) umożliwia użytkownikom dostosowywanie aplikacji do stale rosnącej liczby scenariuszy użytkowników na zróżnicowanym rynku monitoringu.

Model ten został wykonany z myślą o użytku w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak silne opady deszczu, wysoka wilgotność czy kurz. Dodatkowo wandaloodporna obudowa chroni kamerę przed jakimikolwiek aktami wandalizmu, uderzeniami czy próbami zniszczenia.

Główne cechy:

- Praca w rozdzielczości 5 MP
- Obiektyw zmiennoogniskowy 2.8 -12 mm
- 20 kl/s w rozdzielczości 2560×1920
- Kompresja H.265
- Wbudowany oświetlacz IR skuteczny do 30 metrów
- Smart Stream III w celu optymalizacji wydajności pasma
- 3DNR redukcja szumów
- SNV (Supreme Night Visibility) monitorowanie w kolorze w warunkach słabego oświetlenia
- Obudowa odporna na warunki pogodowe - IP66 (kurz, deszcz) i wandaloodporna -IK10 (obudowa metalowa)
- Bezpieczeństwo Trend Micro
- Wbudowany mikrofon o zasięgu nagrywania do 5 metrów

Product Details
4710469350788
9 Items

Data sheet

Rozdzielczość kamer
5MP
Obiektyw
Zmiennoogniskowy
Kompresja wideo
H.265
Audio
Wbudowany mikrofon
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: VIVOTEK

FE9382-EHV-v2

Kamera IP typu Fisheye, 6MP, 30 kl./s, 360°, 20m Smart IR II, H.265, Smart Stream III, WDR Pro, SNV, IP66, IK10, NEMA 4X, NDAA, ONVIF, wbudowany mikrofon, inteligentne funkcje

Price zł4,238.40 zł3,445.85 zł4,238.40
More
Na zamówienie

Reference: VIGI C440(2.8mm)

Brand: TP-LINK

Kamera TP-LINK VIGI C440(2.8mm)

Obiektyw 4MP 2,8mm: Kamera wyposażona jest w sensor o rozdzielczości 4MP, który jest w stanie uchwycić nawet najmniejsze detale. Pełnia kolorów przez 24h: Detale w pełnych kolorach dostępne są przez cały dzień, nawet w warunkach całkowitej ciemności. Detekcja Smart (detekcja ruchu, przekroczenia linii, wtargnięcia na obszar, sabotaż). Inteligentne...

Price zł314.50 zł255.69 zł314.50
More
Dostępny