SZKOLENIA I WYDARZENIA

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych –  Oferujesz klientom najkorzystniejsze rozwiązanie techniczne.
  • Pełny ogląd na linie produktowe producenta potwierdzone certyfikatem.- Możesz potwierdzić klientom swoją wiedzę referencją szkoleniową.
  • Poznanie najnowszych praktycznych konfiguracji produktów – Masz przećwiczoną praktycznie konfigurację produktów
  • Uzyskujesz dodatkowy upust Eksperta – Przy zakupach internetowych otrzymujesz dodatkowy upust EXPERT.

Zobacz Tematy i Terminy szkoleń

TYPY ORGANIZOWANYCH SZKOLEŃ

 

SZKOLENIE ONLINE

- szkolenia organizowane zdalnie na platformie webinarowej. Do udziału w szkoleniu wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do internetu. Szkolenie odbywa się na żywo w wyznaczonej dacie i godzinie z udziałem specjalisty producenta. Szkolenie odbywa się w formule bezpłatnej lub ograniczonej płatnej.

SZKOLENIE VOD

- szkolenia organizowane zdalnie na platformie webinarowej. Do udziału w szkoleniu wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do internetu. Szkolenie udostępnia materiały szkoleniowe wideo na żądanie. W szkoleniu uczestniczysz w dogodnym dla siebie czasie. Pod materiałami możesz pozostawić swój komentarz lub pytania które są wyjaśnianie systematycznie w formie "Pytań i Odpowiedzi" dla uczestników szkoleń VOD.

SZKOLENIE STACJONARNE - PREZENTACJA / WYKŁAD

- szkolenie organizujemy zazwyczaj w grupach do 15 osób. Szkolenie polega na prezentacji uzgodnionego zakresu tematycznego. Szkolenie organizowane w sali szkoleniowej SUMA.

WARSZTATY

- szkolenie praktyczne organizujemy w grupach do 8 osób. Dwie grupy warsztatowe - cztero osobowe lub 4 grupy - dwu osobowe. Szkolenie polega na krótkim wprowadzeniu teoretycznym do tematu i praktycznych warsztatów z produktami w naszej sali demonstracyjnej.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

- szkolenie organizujemy zazwyczaj w grupie do 5 osób. Szkolenie polega omówieniu uzgodnionego zakresu tematycznego i praktycznej pracy z produktem (np. omówieni krok po kroku zagadnienia konfiguracji)

KONFERENCJA

- szkolenia wyjazdowe organizowane w ośrodkach szkoleniowych