Filter By

Brand

Brand

Price

Price

  • zł0.00 - zł63,091.00

VCA - Obsługiwane analityki AI

VCA - Obsługiwane analityki AI

Rozdzielczość kamer

Rozdzielczość kamer

Obiektyw

Obiektyw

Kompresja wideo

Kompresja wideo

Audio

Audio

Wejścia - wyjścia

Wejścia - wyjścia

Przetwornik

Przetwornik

ONVIF

ONVIF

Normy i Certyfikaty

Normy i Certyfikaty

System operacyjny

System operacyjny

  • Banner

Kamery IP
Kamery IP do monitoringu -  wewnętrzne/zewnętrze, skuteczny monitoring

Kamery IP

Kamery IP to urządzenia rejestrujące obraz i umożliwiające jego podgląd w czasie rzeczywistym. Kamery ip do transmisji używają przewodu sieciowego i działają na podobnej zasadzie jak komputer, telefon wpięty do sieci komputerowej z tą różnicą, że głównym ich zadaniem jest transmisja obrazu.

Często są nazywane jako kamery do monitoringu. Kamera IP świetnie sprawdzi się w sytuacji gdy szukamy elastycznego medium do monitorowania domy czy firmy.

Wystarczy podłączyć ją do Twojej sieci w domu / firmie , aby mieć na niej podgląd, gdy jesteśmy na wakacjach lub potrzebujemy sprawnego nadzoru.

Kamera IP także odstrasza. Jeśli zainstalować ją w widocznym miejscu – wielu potencjalnych włamywaczy rezygnuje z zamiaru kradzieży w obawie o zarejestrowanie ich wizerunku i poczynań. Nowoczesne kamery korzystają też ze specjalnej analityki obrazu i zachowań osób rejestrowanych. Takie kamery ip potrafią w określonych sytuacjach aktywnie, automatycznie odstraszyć intruza sygnalizacją dźwiękiem, głosem czy optycznym sygnałem. Dodatkowo powiadomią użytkownika o zaistniałym zagrożeniu. 

Warto wiedzieć, że wyróżniamy kamery IP zewnętrzne oraz wewnętrzne. Te pierwsze lepiej sprawdzą się podczas nagrywania obrazu na zewnątrz. Takie modele powinny być przede wszystkim szczelne – odporne na kontakt z wodą np. podczas deszczu, zmiany temperatur itd. Kamery IP wewnętrzne zaś powinny być niewielkie i dyskretne. Szczególnie gdy zależy nam na dyskrecji i chcemy rejestrować obraz w mieszkaniu lub firmie.

Pamiętaj aby poinformować o nagrywaniu obrazu w miejscach powszechnie dostępnych. 

There are 345 products.

Showing 1-12 of 345 item(s)
Active filters

Reference: IPC-S42FP

Brand: IMOU

KAMERA IP IMOU CRUISER IPC-S42FP

Zewnętrzna bezprzewodowa obrotowa kamera z inteligentnymi funkcjami 4MP / Pokrycie 360° / Inteligentny Kolorowy Tryb Nocny / Detekcja osób / Dwukierunkowa komunikacja / Aktywne odstraszanie / Połączenie Wi-Fi 2.4 GHz / Dwie anteny / Zróżnicowany sposób przechowywania danych / Klasyfikacja ochrony IP66 / 8 x Zoom Cyfrowy

Price zł405.55 zł329.72 zł405.55
More
Dostępny