W sklepie internetowym SUMA SOLUTIONS za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

 1. Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera bądź w paczkomacie
 2. Kredyt kupiecki – na warunkach uzgodnionych umową dla partnerów handlowych SUMA SOLUTIONS
 3. Przelewem / Przedpłata – na niżej wskazany numer konta bankowegoSUMA SOLUTIONS SP. Z O.O.
  Panewnicka 109
  40-761 Katowice
  ING BANK ŚLĄSKI S.A. O. w Katowicach
  Kod SWIFT: INGBPLPW
  Nr konta: PL 23 1050 1243 1000 0090 3055 4530
 1. Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie sklepu.

 2.  Płatność kartą płatniczą lub onlinepayu-logo_gradient_rgb

  Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online PayU Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu,umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w sklepie internetowym SUMA SOLUTIONS są dokonywane za pośrednictwem PayU SA, który gwarantuje bezpieczeństwo płatności w ramach platformy payu.pl. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

  Zarówna strona suma.com.pl jak i serwis płatności online korzysta z szyfrowania strony i danych SSL

  Ważne!  Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego SUMA SOLUTIONS.