netto brutto

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, firma Vivotek wprowadza nowe oprogramowanie VSS (VAST Security Station).

System ten umożliwia wybór spośród trzech wersji: VSS Lite, VSS Standard, VSS Professional i docelowo zastąpi oprogramowanie VAST 2.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownik będzie mógł dobrać oprogramowanie, które w jeszcze większym stopniu spełni jego wymagania i będzie najbardziej dopasowane.

VSS Lite - wersja darmowa, oferująca podstawowe funkcje i umożliwiająca obsługę do 32 kamer marki Vivotek.

VSS Standard - oprogramowanie skierowane głównie dla małych i średnich firm, umożliwiające podłączenie do 128 kamer, obsługę niektórych dodatkowych funkcji w tym opartych na sztucznej inteligencji jak również integrację z rozwiązaniami innych firm. Wersja ta umożliwia podłączenie 8 kanałów bezpłatnie, a licencje na każdy kolejny można nabyć w sklepie Vipos.pl (kliknij aby przejść do produktu).

VSS Professional - jest to najbardziej rozbudowana wersja oprogramowania skierowana głównie do średnich i dużych firm, umożliwiająca podłączenie do 22400 kamer, integrację z rozwiązaniami innych firm oraz oferująca pełną obsługę dodatkowych funkcji w tym opartych na sztucznej inteligencji. Licencję na każdy kanał można zakupić w sklepie Vipos.pl (kliknij aby przejść do produktu). 

 

Masz zakupione licencje VAST2 a chciałbyś korzystać z VSS? Zobacz ofertę specjalną na migrację do nowego systemu.