netto brutto

Specjalizujemy się w imporcie i sprzedaży branżowej b2b. W przypadku zaawansowanych technologicznie systemów pomagamy w naszym Partnerom b2b w doborze i konfiguracji systemu monitoringu.

SUMA SOLUTIONS Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, która została założona w 1989 roku. Od tego czasu jest nieprzerwanie związana z rynkiem security. Firma z ogromnym doświadczeniem, prekursor systemów wideo IP w Polsce, obecna na rynku monitoringu wideo IP praktycznie od początku jego istnienia.

Nasze specjalizacje to:

Dystrybucja. Zapewniamy logistykę i finansowanie dostaw wybranego asortymentu dystrybucyjnego. Specjalizujemy się w imporcie produktów producentów z kierunków Tajwan, Japonia i Chiny.

Projekty. Gwarantujemy wsparcie inżynieryjne projektów w zakresie dialogu technicznego, doboru, doradztwa koncepcji, wdrożenia, szkoleń i konfiguracji systemów. Oferujemy obsługę techniczną po-sprzedażową i serwisową. 

Sklep VIPOS.PL jest częścią E Commerce naszej firmy. Komponenty z oferty naszego sklepu są skierowane do firm instalatorskich, dysponujących odpowiednimi uprawnieniami oraz hurtowników na zasadzie b2b. Jeśli Prowadzisz taką firmę, to po rejestracji firmy będziesz widział w vipos.pl swoje indywidualne ceny i dostępności produktów. 

Jeśli nie prowadzisz działalności instalatorskiej, a jesteś zainteresowany instalacją na naszych komponentów, prosimy o kontakt bezpośredni. 

Jeśli chciałbyś dołączyć do grupy naszych partnerów, zapraszamy do rejestracji.