kamera IP VIVOTEK IB9367-H

Vivotek Inc

IB9367-H

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

327 € brutto

2MP 30 kl/sek  • WDR Pro • SNV • Smart Stream III • Smart IR II • 30 metrów IR •  IP66 • IP67 • IK10

Więcej szczegółów

ProducentVIVOTEK
ModelIB9367-H
ZastosowanieZewnętrzne
Rozdzielczość2 MP (FullHD)
Bezprzewodowa WiFiNie
Przetwornik obrazu1/2.8" Progressive CMOS
Typ obiektywustałoogniskowy
Jasność obiektywuF1.6
Ogniskowaf: 3.6 mm
Kąt widzenia88° (Poziom) 47° (Pion) 104° (Przekątna)
PrzysłonaFixed-iris
Dzień / NocTak
Doświetlacz IRTak
Zasięg IR30 m z Smart IR, IR LED*2
Minimalne oświetlenie0.07 Lux @ F1.6 (Kolor) 0.001 Lux @ F1.6 (Cz/B) 0 Lux z włączonym oświeltaczem IR
Maksymalna rozdzielczość wideo1920x1080
Klatki na sekundę (fps)30 fps @ 1920x1080
Kompresja wideoH.265, H.264, MJPEG
Ilość strumieni3
Technologia WDR / View-DRWDR Pro
Redukcja szumówTak, 3DNR
ZasilaniePoE / DC 12V
Pobór prąduMax. 7 W
Klasa szczelności, wandaloodpornośćIP66, IP67, IK10
Wymiary266 x 118 x 118 mm
Zakres temperatur pracy-20°C ~ 50°C (-4°F ~ 122°F)
Funkcje dodatkoweSmart Stream III, SNV, dwukierunkowe audio
Gwarancja24 miesiące

Model IB9367-H to 2 MP sieciowa, kamera typu bullet, wyposażona w technologię do nadzoru nocnego, oświetlacz IR i stałoogniskowy obiektyw. Idealnie nadaje się do monitorowania zewnętrznych przestrzeni, także w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, jak i przy braku światła – nocą. Model ten doskonale nadaje się do nadzoru otwartych przestrzeni miejsc takich jak parki, ulice, parkingi, a także hale magazynowe i produkcyjne, fabryki, sklepy wielkopowierzchniowe.


Ponadto kamera wykorzystuje już kolejną, jeszcze lepszą technologię Smart Stream III, która w połączeniu z kompresją H.265 umożliwiają przesyłanie wysokiej jakości wideo nawet przy ograniczonej przepustowości łącza internetowego, a także pozwalają zmniejszyć przestrzeń dyskową archiwum przy zachowaniu wysokiej jakości zapisu- nawet o 90%!

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości obrazu w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, zwłaszcza w porze nocnej, kamera wyposażona została w oświetlacz Smart IR. Dzięki funkcji Smart IR kamera automatycznie dostosowuje siłę strumienia promieniowania do odległości obiektu, tak aby go nie prześwietlić lub nie zaciemnić. Z kolei technologia redukcji szumów 3DNR umożliwia uchwycenie wyraźnego obrazu, bez zakłóceń nawet w słabym oświetleniu, a SNV czyli Supreme Night Visibility to gwarancja doskonałego, kolorowego obrazu w słabym oświetleniu.

Kamera jest wyposażona w technologię WDR PRO, dzięki czemu zapewniony jest dobrej jakość obrazu i widoczność w warunkach wysokiego kontrastu, np. scena wejścia do budynku.

Kamera posiada także tzw. inteligentne funkcje, podnoszącą bezpieczeństwo. Tampering Detection, która powiadamia o wszelkiego rodzaju próbach związanych z naruszeniem integralności kamery. Dzięki temu kamera jest w stanie poinformować użytkownika o wszelkich incydentach, jak na przykład zasłonięcie lub zamalowanie obiektywu. Kamera posiada zewnętrzne wejście umożliwiające podpięcie mikrofonu i zapis dźwięku, a także funkcję detekcji audio. Dzięki temu możliwe jest uruchomienie alarmu i/lub rozpoczęcie nagrywania w momencie zarejestrowania niepokojącego dźwięku przekraczającego wskazany poziom.


Co więcej, kamera IB9367-H to model współpracujący z VADP (VIVOTEK Application Development Platform), która umożliwia użytkownikom dodawanie dostosowanych programów i aplikacji firm trzecich oraz późniejsze ich udostępnianie czy wymianę.
Wbudowany slot na karty SD/SDHC/SDXC oferuje lokalne przechowywanie obrazu, pozwalając zapobiec utracie danych w przypadku braku połączenia z siecią.


Model ten został wykonany z myślą o użytku w trudnych warunkach atmosferycznych. Obudowa kamery, dzięki klasie szczelności IP66, IP67 jest odporna na wszelkie niekorzystne oddziaływania zjawisk pogodowych, takich jak silne opady deszczu, wysoka wilgotność czy kurz. Szeroki zakres temperatur pracy zapewnia niezawodność w czasie dużych mrozów i upałów. Dodatkowo wandaloodporna obudowa IK10 zapewnia urządzeniu ochronę przed jakimikolwiek aktami wandalizmu, uderzeniami czy próbami zniszczenia kamery.


Wymiary

Odświeżanie 30 kl/sek przy rozdzielczości 1920x1080 (2 MP)
Smart Stream III w celu optymalizacji wydajności pasma
WDR Pro oprawa obrazu w miejscach o bardzo wysokim kontraście oświetlenia
SNV monitorowanie w kolorze w warunkach słabego oświetlenia
Dwukierunkowe audio - wejście na mikrofon i wyjście audio
Wbudowany oświetlacz Smart IR do 30 metrów
Wandaloodporna obudowa IK10
Odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, klasa szczelności IP66, IP67

Trzy letni okres ochrony! -  Bezpieczeństwo Trend Micro 

Smart Stream III to kolejna już generacja technologii pozwalająca w rozsądny sposób gospodarować przepustowością łącza przy zachowaniu wysokiej jakości rejestrowanego materiału. Standardowo użytkownicy zmuszani są do ograniczenia jakości rejestrowanego obrazu tylko dlatego, że nie dysponują odpowiednim łączem sieciowym. Smart Stream III, to jeszcze większa kompresja w porównaniu ze Smart Stream II (składa się ze Smart Stream II + Smart Q + Smart FPS), pozwalającym na utrzymanie wysokiej jakości obrazu i efektywne wykorzystanie pasma sieciowego. Użytkownicy mogą odpowiednio wcześniej zdefiniować miejsca, które mają być rejestrowane z wyższą jakością (regiony zainteresowań) lub mogą ustawić automatyczną rejestrację dla obiektów ruchomych. W rezultacie wszystkie interesujące użytkownika elementy, pozostają zachowane w najwyższej jakości, natomiast pozostałe (najczęściej nic nie znaczące tło) rejestrowane są w minimalnej jakości.


Funkcja SNV (Supreme Night Visibility) pozwala na dokładne monitorowanie w kolorze w warunkach słabego oświetlenia. W niektórych bowiem sytuacjach, jakość obrazu jaką uzyskujemy po włączeniu IR jest niewystarczająca, zwłaszcza, gdy kolor może być czynnikiem decydującym o sukcesie. Na przykład rysy twarzy, kolor włosów danej osoby, oczu, skóry czy ubrania.

WDR (Wide Dynamic Range) określa różnicę między najciemniejszym, a najjaśniejszym punktem widocznym na obrazie. Im większy zakres WDR, tym większa tolerancja takich miejsc. Dzięki funkcji WDR Pro, kamera jest w stanie wyraźnie uchwycić szczegóły sceny o dużych kontrastach oświetlenia zarówno w dzień jak i w nocy. WDR Pro – to technologia bardziej zaawansowana niż WDR Enhanced. Kamera wykonuje dwa zdjęcia (jedno z krótkim czasem naświetlania, drugie z długim). Zdjęcie z krótkim czasem naświetlania eksponuje miejsca prześwietlone, a z długim czasem naświetlania niedoświetlone. Procesor dzięki odpowiedniemu algorytmowi łączy obie klatki w taki sposób, by przedstawić całość w najlepszym ujęciu, na osobno złożonej klatce. Zakres obsługiwanej dynamiki tej technologii to – do 100 dB.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

kamera IP VIVOTEK IB9367-H

kamera IP VIVOTEK IB9367-H

2MP 30 kl/sek  • WDR Pro • SNV • Smart Stream III • Smart IR II • 30 metrów IR •  IP66 • IP67 • IK10