Okazja Kamera IP VIVOTEK IB8360-W

Kamera IP VIVOTEK WiFi IB8360-W

Vivotek Inc

IB8360W

Nowy produkt

Aktualnie brak w magazynie

165 € brutto

2MP • 12M IR • SNV • Smart Stream II • IP66 • WiFi • Compact Size • VIVOCloud

Więcej szczegółów

ProducentVIVOTEK
ModelIB8360-W
ZastosowanieZewnętrzne
Rozdzielczość2 MP (FullHD)
Przetwornik obrazu1/2.9" CMOS w rozdzielczości 1920x1080
Typ obiektywuStałoogniskowy
Jasność obiektywuF2.0
Ogniskowaf:3.6 mm
Kąt widzenia89° (horyzontalnie) 46° (wertykalnie) 105° (diagonalnie)
Dzień / NocTak
Doświetlacz IRTak
Zasięg IRWbudowany, zasięg do 12 metrów, Smart IR, IR LED*10
Minimalne oświetlenie0.1 Lux @ F2.0 (Kolor) 0.01 Lux @ F2.0 (B/W)
Maksymalna rozdzielczość wideo1920x1080 (2MP)
Klatki na sekundę (fps)30 fps @ 1920x1080
Kompresja wideoH.264, MJPEG
Ilość strumieni3
Technologia WDR / View-DRWDR Enhanced
Redukcja szumów3DNR
ZasilanieDC 12V 1.5A
Pobór prąduMax. 6.1 W
Obsługa kart pamięciSlot kart MicroSD/SDHC
Klasa szczelności, wandaloodpornośćIP66
Wymiary99.22 x 74.47 x 163.53 mm
Zakres temperatur pracy-20°C ~ 50°C (-4°F ~ 122°F )
Gwarancja24 miesiące

Mini bullet VIVOTEK IB8360-W to bezprzewodowa, stylowa kamera, idealna dla osób szukających ekonomicznych i niezawodnych rozwiązań, w zakresie monitoringu zewnętrznego, jak i wewnętrznego dla małego biznesu. Kamera wyposażona jest w wiele nowoczesnych funkcji, a dodatkową zaletą jest bardzo przystępna cena w stosunku do jakości urządzenia.
Jedną z najnowszych funkcji - VIVOCloud jaką użytkownik zyskuje zupełnie bezpłatnie, jest możliwość kompleksowego zarządzania monitoringiem w chmurze.
Dzięki zarządzaniu VIVOCloud i rejestracji obrazu na karcie SD można zrezygnować z rejestratora w małych systemach monitoringu. Wystarczy podpiąć kamerę do firmowej/domowej sieci WiFi za pomocą prostego kreatora konfiguracji. Kamera nagrywa zdarzenia na karcie pamięci, a nagraniami i podglądem z kamery można zarządzać przez przeglądarkę lub aplikację na telefonie. Warto zaznaczyć, że transmisja WiFi jest niezależna od zapisu na karcie pamięci. Podgląd i nagrania można uzyskać w konfiguracji lokalnej jak i zdalnej. A kamerę można równolegle włączyć do klasycznego systemu monitoringu.
Ta niewielka, kompaktowa kamera została tak zaprojektowana aby jej obsługa i instalacja były bardzo proste. Obudowa klasy IP66 oraz temperatury pracy w zakresie -20 st do +50 st. Cel. sprawiają, że kamera jest odporna na niekorzystne oddziaływania zjawisk pogodowych. A dzięki wbudowanemu oświetlaczowi IR IB8360 zapewni dobry obraz nawet nocą. Z powodzeniem zatem może być zamontowana na zewnątrz do monitorowania podwórka przy domu, parkingu przed biurem czy sklepem.
Dzięki zastosowaniu w kamerze funkcji Smart Stream II i kompresji H.264 możliwe jest zmniejszenie zużycia pasma i przestrzeni dyskowej archiwum nawet o 50%, przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Technologia WDR Enhanced zapewnia lepszą jakość obrazu w warunkach kontrastowego oświetlenia, a z kolei SNV czyli Supreme Night Visibility to gwarancja doskonałego, kolorowego obrazu w słabym oświetleniu.

Nagranie z kamery:

Kompaktowe rozmiary

Wbudowane WiFi
Bezpłatna aplikacja
VIVOCloud do zarządzania monitoringiem w chmurze
Obudowa odporna na warunki pogodowe IP66 (kurz, deszcz)
Wbudowany oświetlacz IR do 12 metrów
Smart Stream II w celu optymalizacji wydajności pasma
SNV(Supreme Night Visibility) monitorowanie w kolorze w warunkach słabego oświetlenia
Odświeżanie 30 kl/sek przy rozdzielczości 1920x1080 (2 Mpix)
Zasilanie DC 12V 1.5A

Roczny okres ochrony! -  Bezpieczeństwo Trend Micro 

Dzięki aplikacji VIVOCloud użytkownicy, mogą w szybki sposób skonfigurować ustawienia funkcji kamery, alarmów, powiadomień push, nagrywania zgodnie z harmonogramem. Na przykład na urządzeniu przenośnym będzie wyświetlał się komunikat ostrzegawczy, informujący gdy wystąpią określone zdarzenia, takie jak: nietypowy ruch. Ponadto użytkownicy mogą udostępnić strumień wideo z 4 innymi osobami, w celu jednoczesnego podglądu z monitoringu.
Jeżeli akurat użytkownik ma problem ze swoim urządzeniem mobilnym lub po prostu woli oglądać obraz na większym ekranie, dzięki dodatkowemu, darmowemu portalowi VIVOCloud jest to także możliwe. VIVOCloud zapewnia dostęp do tej usługi w dowolnej przeglądarce internetowej.

W celu zapewnienia dobrej jakości obrazu w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, zwłaszcza w porze nocnej, kamera wyposażona została w mechaniczny filtr IR oraz oświetlacz Smart IR efektywny do 12 metrów w całkowitej ciemności. Dzięki funkcji Smart IR kamera automatycznie dostosowuje siłę strumienia do odległości obiektu, tak aby go nie prześwietlić lub nie zaciemnić.

Smart Stream II to technologia pozwalająca w rozsądny sposób gospodarować przepustowością łącza przy zachowaniu wysokiej jakości rejestrowanego materiału. Standardowo użytkownicy zmuszani są do ograniczenia jakości rejestrowanego obrazu tylko dlatego, że nie dysponują odpowiednim łączem sieciowym. Smart Stream II, jest złotym środkiem, pozwalającym na utrzymanie wysokiej jakości obrazu i efektywne wykorzystanie pasma sieciowego. Użytkownicy mogą odpowiednio wcześniej zdefiniować miejsca, które mają być rejestrowane z wyższą jakością (regiony zainteresowań) lub mogą ustawić automatyczną rejestrację dla obiektów ruchomych. W rezultacie wszystkie interesujące użytkownika elementy, pozostają zachowane w najwyższej jakości, natomiast pozostałe (najczęściej nic nie znaczące tło) rejestrowane są w minimalnej jakości.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kamera IP VIVOTEK WiFi IB8360-W

Kamera IP VIVOTEK WiFi IB8360-W

2MP • 12M IR • SNV • Smart Stream II • IP66 • WiFi • Compact Size • VIVOCloud