Okazja Kamera IP VIVOTEK IB8377-H - 3 lata gwarancji

Kamera IP VIVOTEK IB8377-H - 3 lata gwarancji

Vivotek Inc

IB8377-H

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

355 € brutto

355 € za szt.

4MP • 30M IR • WDR Pro • Smart Stream II • IP66 • IK10 • Video Rotation • Defog

Więcej szczegółów

ProducentVIVOTEK
ModelIB8377-H
ZastosowanieZewnętrzne
Rozdzielczość4 MP
Przetwornik obrazu1/3" Progressive CMOS
Typ obiektywuZmiennoogniskowy
Jasność obiektywuF1.4 ~ 2.2
Ogniskowaf: 2.8 ~ 12 mm
Kąt widzenia33° ~ 105° (Poziom), 18° ~ 54° (Pion), 38° ~ 125° (Przekątna)
PrzysłonaDC-iris
Dzień / NocTak
Doświetlacz IRTak
Zasięg IR30 m
Minimalne oświetlenie0.1 Lux @ F1.4 (Kolor) 0.01 Lux @ F1.4 (Cz/B)
Maksymalna rozdzielczość wideo2688x1520 (MP)
Klatki na sekundę (fps)30 fps @ 2688x1520 (bez WDR Pro) 24 fps @ 2560x1440
Kompresja wideoH.264 & MJPEG
Ilość strumieni3
Technologia WDR / View-DRWDR Pro
Redukcja szumów3DNR
ZasilaniePoE
Pobór prąduMax. 8.5 W
Klasa szczelności, wandaloodpornośćIP66, IK10 (metalowa obudowa)
WymiaryØ 72 x 327 mm
Zakres temperatur pracy-20°C ~ +50°C (-4°F~ +122°F)
Funkcje dodatkoweSmart Stream II, Video Rotation, Defog
Gwarancja36 miesięcy

IB8377-H jest zewnętrzną kamerą typu bullet, o rozdzielczości 4 MP z oświetlaczem IR i zmiennoogniskowym obiektywem. Dzięki takiej rozdzielczości, kamera zapewnia wyższą szczegółowość obrazu w porównaniu z modelami pracującymi w rozdzielczości Full HD. Kamera bardzo dobrze sprawdza się w monitoringu parkingów, placów składowych, podwórek, placów zabaw, szkół.
Dzięki zastosowaniu w kamerze technologii Smart Stream II i kompresji H.264 można przesyłać wysokiej jakości wideo nawet przy ograniczonej przepustowości łącza internetowego, a także zmniejszyć przestrzeń dyskową archiwum przy zachowaniu wysokiej jakości zapisu- nawet o 50%.
Niezbędną funkcją w kamerach nadzorujących, którą posiada model IB8377-H jest tzw. detekcja ruchu, umożliwia ona wykrycie pojawiającego się ruchu w polu widzenia.
Inną funkcją, podnoszącą bezpieczeństwo jest Tampering Detection, która powiadamia o wszelkiego rodzaju próbach związanych z naruszeniem kamery. Dzięki temu kamera jest w stanie poinformować użytkownika o wszelkich incydentach jak na przykład zasłonięcie lub zamalowanie obiektywu.

Zobacz nagranie z kamery IB8377-H

Kamera posiada także szereg funkcji i technologii poprawiających jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych czy pogodowych. Technologia WDR Pro zapewnia uzyskanie czytelnego i użytecznego obrazu dla scen o dużym kontraście jak np. wejścia do budynku. Z kolei funkcja Defog wpływa na poprawę obrazu w czasie pojawienia się mgły lub dymu, a także pozwala na uwydatnienie szczegółów obrazu w przypadku opadów deszczu czy śniegu. Funkcja 3DNR wpływa na redukcję szumów, tym samym poprawiając jakość obrazu, przy niskim natężeniu światła, co sprawia, że kamera bardzo dobrze radzi sobie w nocy.
Kamera wyposażona została w oświetlacz typu Smart IR o zasięgu do 30 metrów. Dzięki tej funkcji uzyskujemy dobrej jakości obraz w zupełnie ciemnym pomieszczeniu lub na dworze w nocy, przy zupełnym braku sztucznego oświetlenia.
Wbudowany slot na karty SD/SDHC/SDXC oferuje lokalne przechowywanie obrazu, pozwalając zapobiec utracie danych w przypadku braku połączenia z siecią.
Model ten został wykonany z myślą o użytku w trudnych warunkach atmosferycznych. Obudowa kamery, dzięki klasie szczelności IP66, jest odporna na wszelkie niekorzystne oddziaływania zjawisk pogodowych, takich jak silne opady deszczu, wysoka wilgotność czy kurz. Dodatkowo metalowa, wandaloodporna obudowa IK10 zapewnia urządzeniu ochronę przed jakimikolwiek aktami wandalizmu, uderzeniami czy próbami zniszczenia kamery.

Wymiary 

Odświeżanie 30 kl/sek przy rozdzielczości 2688x1520 (4 Mpix)
Wbudowany oświetlacz IR do 30 metrów
Smart Stream II w celu optymalizacji wydajności pasma
WDR Pro poprawa obrazu w miejscach o wysokim kontraście oświetlenia
Bezpieczna, wandaloodporna konstrukcja IK10
Obudowa odporna na warunki pogodowe IP66 (kurz, deszcz)

W celu zapewnienia dobrej jakości obrazu w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, zwłaszcza w porze nocnej, kamera wyposażona została w mechaniczny filtr IR oraz oświetlacz Smart IR efektywny do 30 metrów w całkowitej ciemności. Dzięki funkcji Smart IR kamera automatycznie dostosowuje siłę strumienia do odległości obiektu, tak aby go nie prześwietlić lub nie zaciemnić.

Smart Stream II to technologia pozwalająca w rozsądny sposób gospodarować przepustowością łącza przy zachowaniu wysokiej jakości rejestrowanego materiału. Standardowo użytkownicy zmuszani są do ograniczenia jakości rejestrowanego obrazu tylko dlatego, że nie dysponują odpowiednim łączem sieciowym. Smart Stream II, jest złotym środkiem, pozwalającym na utrzymanie wysokiej jakości obrazu i efektywne wykorzystanie pasma sieciowego. Użytkownicy mogą odpowiednio wcześniej zdefiniować miejsca, które mają być rejestrowane z wyższą jakością (regiony zainteresowań) lub mogą ustawić automatyczną rejestrację dla obiektów ruchomych. W rezultacie wszystkie interesujące użytkownika elementy, pozostają zachowane w najwyższej jakości, natomiast pozostałe (najczęściej nic nie znaczące tło) rejestrowane są w minimalnej jakości.

WDR (Wide Dynamic Range) określa różnicę między najciemniejszym, a najjaśniejszym punktem widocznym na obrazie. Im większy zakres WDR, tym większa tolerancja takich miejsc.
Dzięki funkcji WDR Pro, kamera jest w stanie wyraźnie uchwycić szczegóły sceny o dużych kontrastach oświetlenia zarówno w dzień jak i w nocy. WDR Pro – to technologia bardziej zaawansowana niż WDR Enhanced. Kamera wykonuje dwa zdjęcia (jedno z krótkim czasem naświetlania, drugie z długim). Zdjęcie z krótkim czasem naświetlania eksponuje miejsca prześwietlone, a z długim czasem naświetlania niedoświetlone. Procesor dzięki odpowiedniemu algorytmowi łączy obie klatki w taki sposób, by przedstawić całość w najlepszym ujęciu, na osobno złożonej klatce. Zakres obsługiwanej dynamiki tej technologii to – do 100 dB.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kamera IP VIVOTEK IB8377-H - 3 lata gwarancji

Kamera IP VIVOTEK IB8377-H - 3 lata gwarancji

4MP • 30M IR • WDR Pro • Smart Stream II • IP66 • IK10 • Video Rotation • Defog