Kamera IP VIVOTEK CC8370-HSV

Vivotek Inc

CC8370-HSV

Nowy produkt

Vivotek CC8370-HSV jest to kamera sieciowa, wanaloodporna, która oferuje do 30 kl/s w rozdzielczości 3MP. Wyposażona jest w 180° widok z poziomą regulacją kąta nachylenia, urządzenie pozwala na szeroki zakres modyfikacji opcji. Kompaktowy rozmiar kamery sprawia, że jest ona idealna do butików, sklepów i urzędów.

CC8370-HSV ma szeroki kąt widzenia – 180°, ten fakt zapewnia o pełnym bezpieczeństwie wideo bez pól martwych. Dzięki wyposażeniu w WDR Pro, urządzenie nagrywa zarówno ciemne i jasne obszary obrazu i łączy różnice w ten sposób tworzy bardzo realistyczne przedstawienie sceny. Ponadto dzięki technologii SNV – Supreme Night Visibility (najwyższa jakość widoczności nocą) kamera oferuje jakość nadzoru wideo w pełnym kolorze nawet w warunkach słabego oświetlenia. Te cechy połączone zapewniają jakość widzenia bliską jakości widzenia ludzkiego oka. Prosta, unikalna konstrukcja zapewnia łatwość podczas instalacji. Wbudowany mikrofon rejestruje dźwięk w promieniu 5 metrów.

Kamera obsługuje kompresję plików H.264, który drastycznie zmniejsza rozmiary plików i zachowuje cenną przepustowość w sieci.

Ta zewnętrzna, panoramiczna kamera dobrze się sprawdzi przy zliczaniu pojazdów. Panoramiczny (czyli 180 st) kąt widzenia oraz wandaloodporna obudowa umożliwiają jej montaż w garażach i parkingach podziemnych.