Nowy Kamera IP VIVOTEK IP816A-LPC-V2 Highway / Kit

Kamera IP VIVOTEK IP816A-LPC-V2 Highway / Kit

Vivotek Inc

IP816A-LPC-V2

Nowy produkt

dwa obiektywy • antyodblask • CVA Tech • 30 fps • H.264/MJPEG • WDR Pro • Remote Back Focus

Więcej szczegółów

Producent VIVOTEK
Model IP816A-LPC-V2 Highway / Kit
Rozdzielczość 2 MP (FullHD)
Przetwornik obrazu 1/1.9" Progressive CMOS
Typ obiektywu zmiennoogniskowy
Jasność obiektywu F2.36 ~ F2.44
Ogniskowa f: 12 ~ 40 mm
Kąt widzenia 10.2° ~ 30° (Poziom) 8° ~ 22° (Pion) 12° ~ 38° (Przekątna)
Przysłona P-iris (DC-iris reserved)
Dzień / Noc Tak
Maksymalna rozdzielczość wideo 1920x1080 (2MP)
Klatki na sekundę (fps) 30fps @ 1920x1080 60fps @ 1920x1080
Technologia WDR / View-DR WDR Pro
Redukcja szumów Tak, 3DNR

Model IP816A-LPC-v2 Kit to doskonałe i kompleksowe rozwiązanie dla systemu rozpoznawania tablic rejestracyjnych LPC. Kamera zapewnia wysoką jakość obrazu, dzięki zastosowaniu oświetlacza iluminacyjnego CaMate wykorzystującego technologię CVA Tech. Kamera widzi wyraźny obraz tablic rejestracyjnych zarówno w słoneczne dni, jak i w nocy. Rejestruje także czytelny obraz, gdy samochód porusza się z prędkością 140 km / godz.
Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak DIS (cyfrowa stabilizacja obrazu) i Snapshot Focus kamerę można łatwo zainstalować i skonfigurować, aby zapewnić idealne rozwiązanie do rozpoznawania tablic rejestracyjnych LPR. Ze względu na funkcję Snapshot Focus, kamera świetnie sobie radzi w monitoringu miejskim. W celu precyzyjnej identyfikacji poruszającego się szybko pojazdu w ruchu ulicznym, operator systemu może nagrać i zapisać krótki film, a następnie odtworzyć go z dowolną prędkością aby prześledzić szczegóły zapisanej sceny. Bez tej funkcji zapisany obraz poruszającego się obiektu byłby nieostry i trudny do zidentyfikowania. Dzięki Snapshot Focus tablice rejestracyjne pojazdów zostaną precyzyjnie zidentyfikowane w takich miejscach jak autostrady, skrzyżowania, podziemne tunele drogowe czy parkingi samochodowe. 

Aby zapewnić najwyższą jakość obrazu kamera została wyposażona w obiektyw P-iris, który pozwala na precyzyjną kontrolę poziomu otwarcia przesłony, sterowanej za pomocą silnika krokowego. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu, przesłona zostaje zawsze optymalnie otwarta, czego rezultatem jest niezwykle ostry obraz z możliwie dużą głębią ostrości. 

Dodatkowo dzięki obrazom o wysokiej rozdzielczości obsługującym szeroki zakres widzenia do dwóch pasów, model IP816A-LPC-v2 jest również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem i znacznie zmniejsza całkowity koszt związany z monitorowaniem ruchu.

Widok z kamery LPR - rozpoznawanie tablic rejestracyjnych


Poza rozpoznawaniem tablic rejestracyjnych kamera rozpoznaje kolor samochodu, markę i typ samochodu dla ogólnego nadzoru ruchu. Dlatego też wykorzystując IP816A-LPC-v2 użytkownicy otrzymują więcej niezbędnych informacji.

Funkcja przeciwodblaskowa


Rejestrowanie czytelnego obrazu w nocy jest trudnym wyzwaniem dla każdego urządzenia monitorującego, ale w przypadku aplikacji do rejestrowania tablic rejestracyjnych wyzwanie jest jeszcze większe ze względu na hałas i odblaski powodowane przez reflektory samochodów. IP816A-LPC-v2 jest wyposażona w zewnętrzne reflektory podczerwieni 48W/80W i  filtr, które pomagają odfiltrować światło odbite, przechwytując tylko istotne informacje. Co więcej, funkcja podczerwieni jest również zaprogramowana do automatycznego włączania się przez całą dobę.

Wymiary

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kamera IP VIVOTEK IP816A-LPC-V2 Highway / Kit

Kamera IP VIVOTEK IP816A-LPC-V2 Highway / Kit

dwa obiektywy • antyodblask • CVA Tech • 30 fps • H.264/MJPEG • WDR Pro • Remote Back Focus