FLEXIDOME IP starlight 6000 720p montaż powierzchniowy

Bosch

Nowy produkt

Aktualnie brak w magazynie

1 119 € brutto


Kamera ta zapewnia wyraźny obraz przez całą dobę — także w nocy i przy słabym oświetleniu. Wyjątkowa czułość kamer starlight umożliwia im pracę przy minimalnym oświetleniu otoczenia. Rozszerzony tryb dynamiczny zapewnia szczegółowe obrazy w scenach o słabszym oświetleniu. Kamera jest dostępna w wersjach o rozdzielczości 1080p lub 720p i zapewnia maks. 60 obrazów na sekundę. Estetyczna, odporna na akty wandalizmu obudowa IK10 umożliwia instalację zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępnych jest wiele opcji montażu, w tym montaż
powierzchniowy, ścienny, narożny i w suficie podwieszanym.
Najnowszy przetwornik obrazu oraz zaawansowana redukcja szumów zapewniają doskonałą czułość w trybie kolorowym. Nawet w słabych warunkach oświetleniowych, przy minimalnym oświetleniu otoczenia, kamera zapewnia kolorowy obraz o doskonałej jakości. Tryb 60 obrazów na sekundę zapewnia optymalną wydajność w przypadku szybko zmieniających się scen i szczególnie dobrze sprawdza się w kasynach oraz bankach. Wbudowana funkcja analizy sygnału wizyjnego zwiększa kontrolę sygnału wejściowego o podwyższonej inteligencji i teraz oferuje jeszcze bardziej zaawansowane możliwości. Technologia Essential Video Analytics nadaje się doskonale do użytku w kontrolowanych środowiskach o ograniczonych zakresach wykrywania. Kamera jest wyposażona w funkcję Intelligent Dynamic Noise Reduction, która nieustanne analizuje zawartość sceny i usuwa artefakty związane z szumem. Niski poziom zaszumienia i wydajna kompresja H.264 umożliwiają uzyskanie wyraźnych obrazów, a jednocześnie ograniczenie szerokości pasma i wymaganej pamięci masowej nawet o 50% w porównaniu z innymi kamerami obsługującymi technologię H.264.

Wariant produktu:

NIN-63013-A3S Kop. 1MP HDR 3–9mm auto IP66 powierz.
Kopułkowa kamera sieciowa o zaawansowanych parametrach do inteligentnego dozoru w rozdzielczości HD obszarów o słabym oświetleniu z możliwością pracy hybrydowej poprzez sieć i sygnał analogowy.
720p
Puszka do montażu powierzchniowego
Nr katalogowy: NIN-63013-A3S
Nr produktu: F.01U.314.809