DINION IP thermal 8000 (VGA), Obiektyw 35 mm

Bosch

Nowy produkt

Aktualnie brak w magazynie

10 086 € brutto

DINION IP thermal 8000 to wysokiej czułości sieciowa kamera termowizyjna. Wyposażona jest w miniaturowy czujnik bolometryczny z tlenkiem wanadu, co zapewnia doskonałą jakość obrazu bez chłodzenia. Łączy w sobie korzyści z zastosowania termowizji wraz z wiodącym na rynku systemem inteligentnej analizy obrazu Intelligent Video Analytics firmy Bosch. Zastosowanie tej kamery pozwala uniknąć konieczności korzystania z naturalnego lub sztucznego oświetlenia na obserwowanym obszarze. Kamera rejestruje bowiem czytelne i wyraźne obrazy w dzień i w nocy, nawet w trudnych warunkach spowodowanych zadymieniem, kurzem lub mgłą.

Funkcja analizy sygnału wizyjnego podczas realizacji najtrudniejszych zadań z zakresu bezpieczeństwa skutecznie wykrywa, śledzi i analizuje ruch obiektów, a także ostrzega użytkownika, gdy dojdzie do wyzwolenia wstępnie zaplanowanego alarmu. Dzięki inteligentnemu zestawowi reguł alarmowych oraz filtrom obiektów i trybom śledzenia ułatwia realizację złożonych zadań. System jest także niezwykle niezawodny i jest w stanie zmniejszyć liczbę fałszywych alarmów powodowanych na przykład przez listowie lub drgające obiekty, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Innowacyjna funkcja obsługi wielu strumieni umożliwia kamerze jednoczesne generowanie kilku strumieni H. 264 i strumienia M-JPEG. Kamera jest zgodna ze specyfikacją ONVIF Profile S. Gwarantuje to możliwość współdziałania urządzeń wizyjnych różnych producentów. Dostęp do funkcji kamery można uzyskać na kilka sposobów: za pomocą przeglądarki internetowej, oprogramowania Bosch Video Management System,bezpłatnego programu Bosch Video Client oraz aplikacji Video ecurity Client dla urządzeń mobilnych lub oprogramowania innego producenta.

Kamera posiada obudowę o klasie szczelności IP66, a także jest odporna na wszelkiego akty wandalizmu IK10( bez wizjera), temperatura pracy kamery mieści się w przedziale -50°C do +55°C.

Warianty produktu

NHT-8001-F35VS DINION IP thermal 8000
Sieciowa kamera termowizyjna, VGA, 9 kl./s, Obiektyw 35 mm
Nr katalogowy: NHT-8001-F35VS
Nr produktu: F.01U.321.394

NHT-8001-F35VF DINION IP thermal 8000
Sieciowa kamera termowizyjna, VGA, 30 kl./s, Obiektyw 35 mm
Nr katalogowy: NHT-8001-F35VF
Nr produktu: F.01U.321.395