Nowy DINION IP thermal 8000 (VGA), Obiektyw 16,7 mm

DINION IP thermal 8000 (VGA), Obiektyw 16,7 mm

Bosch

Nowy produkt

DINION IP thermal 8000 to wysokiej czułości sieciowa kamera termowizyjna. Wyposażona jest w miniaturowy czujnik bolometryczny z tlenkiem wanadu, co zapewnia doskonałą jakość obrazu bez chłodzenia. Łączy w sobie korzyści z zastosowania termowizji wraz z wiodącym na rynku systemem inteligentnej analizy obrazu Intelligent Video Analytics firmy Bosch. Zastosowanie tej kamery pozwala uniknąć konieczności korzystania z naturalnego lub sztucznego oświetlenia na obserwowanym obszarze. Kamera rejestruje bowiem czytelne i wyraźne obrazy w dzień i w nocy, nawet w trudnych warunkach spowodowanych zadymieniem, kurzem lub mgłą.

Funkcja analizy sygnału wizyjnego podczas realizacji najtrudniejszych zadań z zakresu bezpieczeństwa skutecznie wykrywa, śledzi i analizuje ruch obiektów, a także ostrzega użytkownika, gdy dojdzie do wyzwolenia wstępnie zaplanowanego alarmu. Dzięki inteligentnemu zestawowi reguł alarmowych oraz filtrom obiektów i trybom śledzenia ułatwia realizację złożonych zadań. System jest także niezwykle niezawodny i jest w stanie zmniejszyć liczbę fałszywych alarmów powodowanych na przykład przez listowie lub drgające obiekty, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Innowacyjna funkcja obsługi wielu strumieni umożliwia kamerze jednoczesne generowanie kilku strumieni H. 264 i strumienia M-JPEG. Kamera jest zgodna ze specyfikacją ONVIF Profile S. Gwarantuje to możliwość współdziałania urządzeń wizyjnych różnych producentów. Dostęp do funkcji kamery można uzyskać na kilka sposobów: za pomocą przeglądarki internetowej, oprogramowania Bosch Video Management System,bezpłatnego programu Bosch Video Client oraz aplikacji Video ecurity Client dla urządzeń mobilnych lub oprogramowania innego producenta.

Kamera posiada obudowę o klasie szczelności IP66, a także jest odporna na wszelkiego akty wandalizmu IK10( bez wizjera), temperatura pracy kamery mieści się w przedziale -50°C do +55°C.

Warianty produktu

NHT-8001-F17VS DINION IP thermal 8000
Sieciowa kamera termowizyjna, VGA, 9 kl./s, Obiektyw 16,7 mm
Nr katalogowy: NHT-8001-F17VS
Nr produktu: F.01U.321.189

NHT-8001-F17VF DINION IP thermal 8000
Sieciowa kamera termowizyjna, VGA, 30 kl./s, Obiektyw 16,7 mm
Nr katalogowy: NHT-8001-F17VF
Nr produktu: F.01U.321.190

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DINION IP thermal 8000 (VGA), Obiektyw 16,7 mm

DINION IP thermal 8000 (VGA), Obiektyw 16,7 mm