netto brutto
Monitory interaktywne
Monitory interaktywne

Monitory interaktywne

Monitory interaktywne cieszą się coraz większą popularnością i są niezbędnym wyposażeniem sal szkolnych, biur czy obiektów konferencyjnych. 

Monitory mają wbudowany tryb tablicy, umożliwiają precyzyjne pisanie, nanoszenie notatek na dowolnym tle, a także bezprzewodowe wyświetlanie treści na ekranie. Dzięki natychmiastowemu udostępnianiu treści i pisaniu, tworzysz elastyczne środowisko prezentowania treści.

Możesz sterować ekranem komputera. Wyświetlać prezentacje multimedialne.

Udostępniać treści, omawiać i kreślić uwagi, tworzyć dynamiczne ankiety i udostępniać wygodnie zrzuty notatek z tablicy. 

Tablice interaktywne sprawdzają się zarówno w biznesie, jak i w edukacji.

Technologia i komfort

Specjalna konstrukcja ekranu skutecznie ogranicza powstawanie cieni i odblasków na ekranie monitora i zapewnia użytkownikowi dużą precyzję podczas pisania i rysowania.Całość dopełnia nowoczesny wyląd i metalowa obudowa.

Jesteśmy pewni. W jedną minutę opanujesz prezentacje, dzięki łatwemu i przyjaznemu interfejsowi użytkownika jak i wygodzie pracy z ekranami multimedialnymi. 

Nowoczesność

Udostępniaj zdjęcia i dokumenty bezprzewodowo na dużym ekranie za pośrednictwem komputera PC, smartfonów i PAD (nawet do 4 urządzeń jednocześnie): dzięki wbudowanemu modułowi InstaHub Wi-Fi 2,4G i 5G oraz Bluetooth.

Niezwykle wąska i równej szerokości ramka, 93,6% ultrawysoki stosunek ekranu do obudowy;  Połączenie rozdzielczości 4K i zerowy margines zapewnia lepszą jasność, kontrast i dokładność kolorów. 

Dwukanałowe i sześciomacierzowe głośniki, zapewniają wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, pełne pokrycie tonów wysokich i niskich.

Uwaga. Dla placówek oświatowych obowiązuje oferta indywidualna, specjalna. 

W tym celu prosimy o kontakt bezpośredni.

Działanie monitorów interaktywnych UNV można przetestować bezpośrednio w naszym biurze KATOWICE. 

Umów się na prezentację. Przetestuj osobiście.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku