netto brutto
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

  • Banner

UNV Easystar
Kamery o wysokiej czułości - Easystar

UNV Easystar

Większość przestępstw ma miejsce w nocy, ponieważ bardzo słabe oświetlenie stanowi bardzo korzystną okoliczność dla przestępców. Najważniejsze informacje o pojazdach, takie jak numer rejestracyjny, kolor i marka pojazdu oraz rysy twarzy, kolor włosów, wzrost i kolor odzieży podejrzanego mogą być przydatne dla policji lub innych osób w potrzebie.

Tradycyjna kamera sieciowa (bez podczerwieni): Obrazy wykonane tradycyjnymi kamerami w trybie normalnym są zbyt ciemne, aby uzyskać przydatne informacje. Tradycyjna kamera (tryb IR):

Tradycyjne kamery stosują tryb IR w celu poprawy jakości obrazu w nocy przy słabym oświetleniu. Jednak nadal nie uzyskuje się informacji o kolorze z obrazów.

Kamera Starlight: Kamery Starlight zapewniają kolorowy i jasny obraz z pełną informacją. Seria EasyStar należy do serii Easy, która jest skierowana do rynku monitoringu podstawowego z naciskiem na wydajność obrazowania na poziomie oświetlenia nocnego światła gwiazd wraz ze zachowaniem atrakcyjnej ceny.

Kamery są w stanie wyświetlać obrazy o wysokiej rozdzielczości i kolorowe w świetle gwiazd. Ponadto bardzo długa nocna odległość IR do 50 metrów Kamery EasyStar to najlepszy wybór, jeśli szukasz produktów klasy podstawowej z doskonałym widzeniem w nocy.

Aktywne filtry