netto brutto

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 63 091,00 zł

VCA - Obsługiwane analityki AI

VCA - Obsługiwane analityki AI

Rozdzielczość kamer

Rozdzielczość kamer

Obiektyw

Obiektyw

Kompresja wideo

Kompresja wideo

Audio

Audio

Wejścia - wyjścia

Wejścia - wyjścia

Przetwornik

Przetwornik

ONVIF

ONVIF

Normy i Certyfikaty

Normy i Certyfikaty

System operacyjny

System operacyjny

Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

  • Banner

Kamery IP
Kamery IP do monitoringu -  wewnętrzne/zewnętrze, skuteczny monitoring

Kamery IP

Kamery IP to urządzenia rejestrujące obraz i umożliwiające jego podgląd w czasie rzeczywistym. Kamery ip do transmisji używają przewodu sieciowego i działają na podobnej zasadzie jak komputer, telefon wpięty do sieci komputerowej z tą różnicą, że głównym ich zadaniem jest transmisja obrazu.

Często są nazywane jako kamery do monitoringu. Kamera IP świetnie sprawdzi się w sytuacji gdy szukamy elastycznego medium do monitorowania domy czy firmy.

Wystarczy podłączyć ją do Twojej sieci w domu / firmie , aby mieć na niej podgląd, gdy jesteśmy na wakacjach lub potrzebujemy sprawnego nadzoru.

Kamera IP także odstrasza. Jeśli zainstalować ją w widocznym miejscu – wielu potencjalnych włamywaczy rezygnuje z zamiaru kradzieży w obawie o zarejestrowanie ich wizerunku i poczynań. Nowoczesne kamery korzystają też ze specjalnej analityki obrazu i zachowań osób rejestrowanych. Takie kamery ip potrafią w określonych sytuacjach aktywnie, automatycznie odstraszyć intruza sygnalizacją dźwiękiem, głosem czy optycznym sygnałem. Dodatkowo powiadomią użytkownika o zaistniałym zagrożeniu. 

Warto wiedzieć, że wyróżniamy kamery IP zewnętrzne oraz wewnętrzne. Te pierwsze lepiej sprawdzą się podczas nagrywania obrazu na zewnątrz. Takie modele powinny być przede wszystkim szczelne – odporne na kontakt z wodą np. podczas deszczu, zmiany temperatur itd. Kamery IP wewnętrzne zaś powinny być niewielkie i dyskretne. Szczególnie gdy zależy nam na dyskrecji i chcemy rejestrować obraz w mieszkaniu lub firmie.

Pamiętaj aby poinformować o nagrywaniu obrazu w miejscach powszechnie dostępnych. 

Aktywne filtry

Indeks: IPC-S42FP

Marka: DAHUA

KAMERA IP IMOU CRUISER IPC-S42FP

Zewnętrzna bezprzewodowa obrotowa kamera z inteligentnymi funkcjami 4MP / Pokrycie 360° / Inteligentny Kolorowy Tryb Nocny / Detekcja osób / Dwukierunkowa komunikacja / Aktywne odstraszanie / Połączenie Wi-Fi 2.4 GHz / Dwie anteny / Zróżnicowany sposób przechowywania danych / Klasyfikacja ochrony IP66 / 8 x Zoom Cyfrowy

Cena 475,57 zł 386,64 zł netto 475,57 zł brutto
Więcej
Dostępny

Marka: VIVOTEK

FD9369

2MP, H.265, 2.8mm, 30M IR, IP66, Wbudowany mikrofon, Inteligentne wykrywanie ruchu

Cena 670,14 zł 544,83 zł netto 670,14 zł brutto
Więcej
Dostępny

Marka: Uniview

IPC2324LB-ADZK-G

Kamera IP 4MP zmiennoogniskowa, 2.8 ~ 12mm, Ultra 265, 50m Smart IR, WDR, mikrofon, IP67 Karta katalogowa        

Cena 968,98 zł 787,79 zł netto 968,98 zł brutto
Więcej
Dostępny