netto brutto
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

  • Banner

UNV ColorHunter
ColorHunter - Nocna obserwacja obrazu w kolorze, Uniview ColorHunter

UNV ColorHunter

Większość przestępstw odbywa się nocą. Uśpienie i ciemność, to dla przestępców idealne okoliczności do działania. I chociaż systemy monitoringu bezpieczeństwa stają się w ostatnich latach coraz bardziej popularne, nadal nie wszystkie urządzenia dobrze sobie radzą, jeżeli chodzi o kwestie bezpieczeństwa. Dlatego też jednym z istotnych wymagań jest wysokiej rozdzielczości nagrywanie w kolorze, w warunkach słabego oświetlenia lub w ciemności. Nagrania prezentujące kolor i wiele szczegółów są bardzo ważne, zwłaszcza gdy dojdzie do popełnienia przestępstwa. Wtedy to właśnie filmy mogą pełnić rolę materiałów dowodowych. Dzięki takim nagraniom możemy otrzymać precyzyjne informacje o podejrzanych jak: rysy twarzy, kolor skóry i włosów, wzrost, czy kolor ubrania. Dowiemy się także, jakim pojazdem poruszali się, w jakim był kolorze, a także odczytamy numery tablic rejestracyjnych. UNIVIEW jako producent, stale rozwija swoje technologie monitoringu wideo. A zatem, technologia ColorHunter gwarantuje nam w pełni kolorowy i szczegółowy obraz wideo w sytuacji słabego oświetlenia i w nocy.

Jasny obiektyw F.1.0

Super duża apertura obiektywu F1.0 zbiera 4 razy więcej światła w porównaniu z aperturą F2.0

Wysoka rodzielczość 5MP

5MP (2880*1620)16:9 poprawia wrażenia użytkownika i zapewnie dużą szegółowość obrazu.

Zawansowany chip

Wbudowany zaawansowany chip do analityki  i ekskluzywny algorytm skutecznie ogranicza fałszywe alarmy.

Efektywne oświetlenie LED

Diody LED o ciepłym świetle gwarantują mniejsze zanieczyszczenie światłem i zachowują prawdziwy kolor w warunkach słabego oświetlenia.

Progresywny przetwornik BSI

Nowej generacji matryce CMOS z iluminacją tylną BSI  są bardziej wrażliwe na światło.

Kamery z technologią ColorHunter wyposażone są w najnowszy przetwornik BSI, który maksymalnie przechwytuje światło z obiektywu, tym samym znacznie poprawia jego czułość.

Dzięki technologii ColorHunter znacznie zmniejsza się ilość generowania fałszywych alarmów. Kamery z technologią ColorHunter posiadają wbudowany algorytm,  który znacznie redukuje ilość generowanych fałszywych alarmów w ciemności. Dzięki Inteligentnemu zapobieganiu włamaniom (UNV smart intrusion prevention -SIP) można skutecznie filtrować fałszywe alarmy, skupiając się wyłącznie na tych scenariuszach zdarzeń, które nas interesują.

Obiektywy w kamerach UNV z technologią ColorHunter są wyposażone w bardzo jasny obiektyw o aperturze F1.0, który wpuszcza więcej światła. To z kolei znacznie poprawia jasność obrazu. przysłona F1.0 wpuszcza 4 razy więcej światła w porównaniu z przysłoną F2.0.

Diody LED o ciepłej barwie oświetlenia gwarantują mniejsze zanieczyszczenie światłem środowiska  i utrzymują prawdziwy kolor sceny w słabym oświetleniu.

Kamery z technologią ColorHunter sprawdzą się wszędzie tam gdzie występuje słabe oświetlenie, a zależy nam na obrazie w kolorze. W połączeniu z inteligentnym systemem zapobiegania włamaniom to doskonała opcja monitoringu, który sprawdzi się o każdej porze, a zwłaszcza w nocy. Kamery z technologią ColorHunter często wybierane są do monitoringu osiedli, prywatnych posesji, parkingów, także podziemnych, parków, uliczek.

Aktywne filtry